Integracja

Jak zadbać o wysoką efektywność zespołu? Po co Wam integracja?

Wspólna dobra zabawa, wartościowe przeżycia i doświadczenia, które ładują akumulatory i pozwalają szybciej zaufać sobie nawzajem, gotowość do współpracy przy coraz to nowych ambitnych celach i mimo przeciwności losu, wreszcie synergia we wspólnym działaniu - oto kilka najważniejszych następstw skutecznej integracji.

Nie proponujemy zwykłego wyjazdu integracyjnego (uroczysta kolacja, karaoke i dyskoteka) - to może zaproponować każdy hotel czy ośrodek szkoleniowy.  

Proponujemy wyjazdy integracyjne, które są czymś więcej niż tylko wspólna rozrywką.

W trakcie specjalnie opracowanych wspólnych zadań, gier i zabaw, które mogą odbywać się w plenerze, ale również w pomieszczeniach zamkniętych, uczestnicy współpracują ze sobą poznając się, rozwijając umiejętności komunikacji wzmacniając współpracę w zespole. Różnorodność gier pozwala na poznanie się uczestników z wielu stron również tych, które w codziennej pracy mogłyby nigdy sie nie ujawnić. Lepsza znajomość siebie nawzajem, poznanie różnorodności członków zespołu buduje wzajemne zaufanie i siłę zespołu. Większa integracja i identyfikacja z zespołem przekłada sie na identyfikację z firmą, zwiększając motywację i zaangażowanie w pracę.

Jeżeli chcesz, aby pracownicy po wyjeździe integracyjnym wspominali wspólną przygodę, która otworzyła im oczy na bogactwo ich zespołu, które wykorzystają w realizacji wyzwań stawianych przed nimi, to zapraszamy na inspirujące integracje.

Najnowszy artykuł