Gul Active

Projekty integracyjne prowadzimy we współpracy z Gul Active.

Gul Active obecnie, a wcześniej Centrum Sportów Ekstremalnych GUL powstały 1992 roku. Pierwotnie firma zajmowała się jedynie sportami ekstremalnymi m.in. takimi, jak skoki bungy, paralotniarstwo, wspinaczka, a także organizacją wypraw specjalistycznych na różne kontynenty. W miarę wzrostu zapotrzebowania na sporty i turystykę niekonwencjonalną wprowadzono do oferty szereg nowych propozycji do wykorzystania na polu imprez firmowych.

Atrakcje uświetniały zarówno wieczorne biesiady, jak i dłuższe, weekendowe spotkania integracyjne, kilkudniowe szkolenia czy konferencje, aż po 2-3 tygodniowe wyjazdy motywacyjne w różne części świata. Z biegiem czasu, nabierając nowych doświadczeń i umiejętności Gul Active zaczęło kompleksowo obsługiwać zlecone przez klientów eventy, tak, by były one niezapomniane, bezpieczne, adekwatne do potrzeb i okoliczności, a nade wszystko skuteczne.

Gul Active to grono zawodowców, pasjonatów z wieloletnią praktyką, którzy na bazie zdobytych doświadczeń, od lat tworzą i realizują dla wielu firm i instytucji oryginalne imprezy wg autorskich scenariuszy, o najróżniejszej tematyce, we wszystkich częściach Polski, Europy, a także na innych kontynentach.

Proszę o więcej informacji
Najnowszy artykuł