partnerzy ProOptima

Działając wspólnie możemy dla naszym klientom zaproponować więcej. W gronie firm, które są naszymi partnerami są. m.in.:

SALESmanago dostarcza kompleksowego oprogramowania nowej generacji do automatyzacji marketingu wykorzystywane przez działy marketingu i sprzedaży w ponad 10 000 firm każdej wielkości. SALESmanago pozwala lepiej rozumieć doświadczenie użytkowników, mapować ich podróż, budować kompletny i indywidualny profil klienta, aby dostarczyć w pełni spersonalizowane oferty i zapewnić klientowi unikalne doświadczenie w odpowiednim czasie na każdym kanale marketingowym

ExMetrix to platforma do modelowania i prognozowania: procesów gospodarczych i rynkowych oraz procesów demograficznych. Dzięki integracji potężnych zasobów baz danych i rozbudowanych narzędzi analitycznych umożliwia łatwe i szybkie przejście od olbrzymiej ilości pojedynczych danych do syntetycznie opisanej wiedzy ukrytej w tych danych. Dzięki czemu nasi Klienci mogą wydobywać ukrytą w danych, często posiadanych przez firmy w dużych ilościach, wiedzy odbywa się poprzez zastosowanie technologii Data-Mining. Wiedza opisywana i prezentowana jest przy pomocy zoptymalizowanych modeli matematycznych.

oraz

Harbingers

Edward AI

Webankieta