Referencje

Robobat

"Zarówno opinie uczestników, zaprezentowane podejście do diagnozy potrzeb, konsultacji po szkoleniu i monitorowania efektów szkolenia pozwalają rekomendować ProOptima Sp. z o.o. jako firmę szkoleniową realizującą profesjonalne i skuteczne szkolenia z zakresu umiejętności sprzedażowych, handlowych w szczególności w kanale telefonicznym".

Kierownik Działu Handlowego - Agnieszka Dudek

Wena BV

"Polecam wszystkim firmom chcącym szkolić swoich pracowników, aby poprawić efektywność osiągania celów, korzystanie ze szkoleń oferowanych przez ProOptima Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie"

Ekspert rekrutacji - Agnieszka Jędrzejczak

Sąd Apelacyjny we Wrocławiu

"Pro Optima Sp. z o.o. wykazała się wysokim stopniem profesjonalizmu w merytorycznym przygotowaniu szkoleń dla naszych pracowników. Pogłębiona diagnoza potrzeb szkoleniowych, poznanie specyfiki funkcjonowania Sądu Apelacyjnego w relacjach z Klientami, umożliwiły przygotowanie i przeprowadzenie profesjonalnego warsztatu doskonalącego umiejętności obsługi Klienta."

Dyrektor Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu - Roman Purgał

EBM POLSKA

"Opinie po zakończeniu szkolenia, wyrażane przez jego uczestników, były bardzo pozytywne. Wszyscy uczestnicy polecają szkolenie z prezentacji realizowane przez trenera, Pana Tomasza Krasa, jako warsztat dostarczający sprawdzonej wiedzy i podnoszący znacząco kompetencje istotne dla przygotowania, a potem prowadzenia wartościowych i skutecznych prezentacji."
Dyrektor Sprzedaży - Maciej Domański

Sąd Apelacyjny w Gdańsku oddział w Elblągu

"Trener prowadzący zajęcia zaprezentował szeroką wiedzę oraz doświadczenie w zagadnieniach dotyczących nowoczesnej profesjonalnej obsługi Klienta. W ankietach poszkoleniowych uczestnicy pozytywnie oceniali szkolenie."
Kierownik II Oddziału Informatycznego - Małgorzata Gmińska

SKOK F.Stefczyka

"Taka pozycja na rynku zobowiązuje SKOK do systematycznego inwestowania w rozwój kadry pracowniczej. Korzystamy przy tym z najlepszych firm szkoleniowych w kraju.(...) Stwierdzamy, że zakres szkolenia był jak najbardziej właściwy i satysfakcjonujący nas, zaś wykorzystany sposób warsztatów wprowadził ciepłą i miłą atmosferę niwelującą stres i ułatwiającą przyjmowanie nowych metod pracy głosem. Pozytywne skutki szkolenia są już odczuwalne."

Starszy specjalista ds. szkoleń - Bogusława Popowicz

Carlsberg Group

"Istotnym elementem była także możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia ekspertów ProOptima, które wykraczały poza podstawowe ramy prowadzonego wspólnie projektu (diagnoza kultury organizacyjnej, coaching, motywacja). Współpracujące z nami osoby były zawsze otwarte na wszelkie pytania i wątpliwości, elastycznie podchodząc do realizacji powierzonego im zadania."

HR Manager - Magdalena Beśko

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

"Powierzając szkolenie firmie ProOptima można liczyć na fachowe podejście i chęć dostosowania się do potrzeby Klienta (...) realizującą profesjonalne i skuteczne szkolenia." 

Dyrektor - Katarzyna Rudzka-Kowalska
Samodzielny Specjalista - Dorota Binasiak
Departament Zasobów Ludzkich

CEMEX

"Pragniemy zarekomendować ProOptima, jako profesjonalnego i solidnego partnera w realizacji programów szkoleniowych dla kadry menedżerskiej, szczególnie w zakresie przygotowania do wystapień publicznych, przezentowania dla różnego audytorium."

HR Planning & Development Team Coordinator - Dominika Majchrowicz

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

"Szkolenie pozwoliło mi pozyskać zupełnie nową wiedzę na temat czynników krytycznych skutecznej prezentacji - zmieniło mój pogląd na to, co jest najważniejsze podczas wystąpień publicznych. (...) W efekcie rozwijam swój potencjał mówcy i szefa - budując własny styl prezentowania, a nie naśladując innych."

Kierownik - Damian Jedliński
Dział Sprzedaży i Leasingu

« 1 2 3 »

Najnowszy artykuł