Referencje

Sąd Apelacyjny w Poznaniu

"ProOptima profesjonalnie przedstawiła zasady i kluczowe elementy uwzględniające specyfikę Sądu Apelacyjnego w obsłudze Klienta. (...) Pracownicy po zakończonym szkoleniu podkreślali wyjątkowo wysokie przygotowanie merytoryczne trenera, jego zaangażowanie w ćwiczenia praktyczne oraz stworzenie przez niego miłej i przyjaznej atmosfery, dającej poczucie komforty i współpracy.".

Sąd Apelacyjny w Poznaniu - Iwona Utrata

Robobat

"Zarówno opinie uczestników, zaprezentowane podejście do diagnozy potrzeb, konsultacji po szkoleniu i monitorowania efektów szkolenia pozwalają rekomendować ProOptima Sp. z o.o. jako firmę szkoleniową realizującą profesjonalne i skuteczne szkolenia z zakresu umiejętności sprzedażowych, handlowych w szczególności w kanale telefonicznym".

Kierownik Działu Handlowego - Agnieszka Dudek

Sąd Apelacyjny we Wrocławiu

"Pro Optima Sp. z o.o. wykazała się wysokim stopniem profesjonalizmu w merytorycznym przygotowaniu szkoleń dla naszych pracowników. Pogłębiona diagnoza potrzeb szkoleniowych, poznanie specyfiki funkcjonowania Sądu Apelacyjnego w relacjach z Klientami, umożliwiły przygotowanie i przeprowadzenie profesjonalnego warsztatu doskonalącego umiejętności obsługi Klienta."

Dyrektor Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu - Roman Purgał

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

"Szkolenie pozwoliło mi pozyskać zupełnie nową wiedzę na temat czynników krytycznych skutecznej prezentacji - zmieniło mój pogląd na to, co jest najważniejsze podczas wystąpień publicznych. (...) W efekcie rozwijam swój potencjał mówcy i szefa - budując własny styl prezentowania, a nie naśladując innych."

Kierownik - Damian Jedliński
Dział Sprzedaży i Leasingu

EBM POLSKA

"Opinie po zakończeniu szkolenia, wyrażane przez jego uczestników, były bardzo pozytywne. Wszyscy uczestnicy polecają szkolenie z prezentacji realizowane przez trenera, Pana Tomasza Krasa, jako warsztat dostarczający sprawdzonej wiedzy i podnoszący znacząco kompetencje istotne dla przygotowania, a potem prowadzenia wartościowych i skutecznych prezentacji."
Dyrektor Sprzedaży - Maciej Domański

Sąd Apelacyjny w Gdańsku oddział w Elblągu

"Trener prowadzący zajęcia zaprezentował szeroką wiedzę oraz doświadczenie w zagadnieniach dotyczących nowoczesnej profesjonalnej obsługi Klienta. W ankietach poszkoleniowych uczestnicy pozytywnie oceniali szkolenie."
Kierownik II Oddziału Informatycznego - Małgorzata Gmińska

SKOK F.Stefczyka

"Taka pozycja na rynku zobowiązuje SKOK do systematycznego inwestowania w rozwój kadry pracowniczej. Korzystamy przy tym z najlepszych firm szkoleniowych w kraju.(...) Stwierdzamy, że zakres szkolenia był jak najbardziej właściwy i satysfakcjonujący nas, zaś wykorzystany sposób warsztatów wprowadził ciepłą i miłą atmosferę niwelującą stres i ułatwiającą przyjmowanie nowych metod pracy głosem. Pozytywne skutki szkolenia są już odczuwalne."

Starszy specjalista ds. szkoleń - Bogusława Popowicz

Carlsberg Group

"Istotnym elementem była także możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia ekspertów ProOptima, które wykraczały poza podstawowe ramy prowadzonego wspólnie projektu (diagnoza kultury organizacyjnej, coaching, motywacja). Współpracujące z nami osoby były zawsze otwarte na wszelkie pytania i wątpliwości, elastycznie podchodząc do realizacji powierzonego im zadania."

HR Manager - Magdalena Beśko

GRUPA Interia.pl Sp. z o.o.

"Z pełnym przekonaniem będę polecała je osobom chcącym rozwijać swoje kompetencje zawodowe i interpersonalne. Nauka przez doświadczenie, wsparta starannie wyselekcjonowaną i odpowiednio przekazaną teorią sprawiła, że z każdego spotkania wyniosłam dużo przydatnej i cennej wiedzy oraz umiejętności, które chętnie i - mam nadzieje - efektywnie wykorzystuje na codzień, w swojej pracy zawodowej."

Manager ds. HR i komunikacji wewnętrznej - Agnieszka Kliber

CEMEX

"Pragniemy zarekomendować ProOptima, jako profesjonalnego i solidnego partnera w realizacji programów szkoleniowych dla kadry menedżerskiej, szczególnie w zakresie przygotowania do wystapień publicznych, przezentowania dla różnego audytorium."

HR Planning & Development Team Coordinator - Dominika Majchrowicz

« 1 2 3 4 »

Najnowszy artykuł