Referencje

Wena BV

"Polecam wszystkim firmom chcącym szkolić swoich pracowników, aby poprawić efektywność osiągania celów, korzystanie ze szkoleń oferowanych przez ProOptima Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie"

Ekspert rekrutacji - Agnieszka Jędrzejczak

GEA Technika Cieplna Sp. z o.o.

"Trener prowadzący zajęcia zaprezentował szeroką wiedzę oraz doświadczenie w zagadnieniach dotyczących zarządzania projektami."

Kadry/HR - Agata Kicińska

Autodesk Sp. z o.o.

"Sposób prowadzenia szkolenia, przekazania wiedzy oraz kontakt trenera z grupą cechował pełen profesjonalizm oraz wysoki poziom merytoryczny. (...) Program szkolenia został dopasowany do potrzeb naszej firmy, trener w trakcie szkolenia wielokrotnie odnosił się do naszej branży i realiów, co świadczy o indywidualnym podejściu do Klienta i dużym zaangażowaniu."

Project Manager - Ludmiła Boryło

CEMEX

„Trenerzy prowadzący zajęcia zaprezentowali szeroką wiedzę oraz doświadczenie w zagadnieniach dotyczących Savior vivre oraz umiejętności prezentacji.”

 
Kierownik Personalny/ HR Biznes Partner - Dominika Majchrowicz

EBM POLSKA

"Opinie po zakończeniu szkolenia, wyrażane przez jego uczestników, były bardzo pozytywne. Wszyscy uczestnicy polecają szkolenie z prezentacji realizowane przez trenera, Pana Tomasza Krasa, jako warsztat dostarczający sprawdzonej wiedzy i podnoszący znacząco kompetencje istotne dla przygotowania, a potem prowadzenia wartościowych i skutecznych prezentacji."
Dyrektor Sprzedaży - Maciej Domański

Sąd Apelacyjny w Gdańsku oddział w Elblągu

"Trener prowadzący zajęcia zaprezentował szeroką wiedzę oraz doświadczenie w zagadnieniach dotyczących nowoczesnej profesjonalnej obsługi Klienta. W ankietach poszkoleniowych uczestnicy pozytywnie oceniali szkolenie."
Kierownik II Oddziału Informatycznego - Małgorzata Gmińska

Falk&Ross Group

"Pro Optima Sp. z o.o. wykazała się wysokim stopniem profesjonalizmu w merytorycznym przygotowaniu szkolenia dla naszej firmy. W tym celu trener zrealizował pogłębioną diagnozę potrzeb szkoleniowych (audyt obsługi Klienta w naszej siedzibie), poznał specyfikę funkocjonowania naszego modelu sprzedaży i obsługi. Przygotowanie to i wieloletnie doświadczenie umożliwiło przygotowanie i przeprowadzenie profesjonalnego szkolenia "szytego na miarę"."

Prezes Zarządu - Paweł Gołajewski

Sąd Apelacyjny we Wrocławiu

"Pro Optima Sp. z o.o. wykazała się wysokim stopniem profesjonalizmu w merytorycznym przygotowaniu szkoleń dla naszych pracowników. Pogłębiona diagnoza potrzeb szkoleniowych, poznanie specyfiki funkcjonowania Sądu Apelacyjnego w relacjach z Klientami, umożliwiły przygotowanie i przeprowadzenie profesjonalnego warsztatu doskonalącego umiejętności obsługi Klienta."

Dyrektor Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu - Roman Purgał

Ateneum Sp. z o.o. S.K.A.

"Mogę śmiało i zdecydowanie polecić Tomasza Krasa z Pro Optima jako profesjonalnego, otwartego i budującego dobrą atmosferę do uczenia się i zmian trenera umiejętności wystąpień publicznych. To dobry trener dla wszystkich tych, którzy chcą nie tylko pozyskać wiedzę na temat skutecznej prezentacji, ale przede wszystkim zrewidować swoje umiejętności i nawyki komunikacyjne."

Wiceprezes Zarządu - Adam Zegiel

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

"Powierzając szkolenie firmie ProOptima można liczyć na fachowe podejście i chęć dostosowania się do potrzeby Klienta (...) realizującą profesjonalne i skuteczne szkolenia." 

Dyrektor - Katarzyna Rudzka-Kowalska
Samodzielny Specjalista - Dorota Binasiak
Departament Zasobów Ludzkich

« 1 2 3 »

Najnowszy artykuł