Referencje

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

"Powierzając szkolenie firmie ProOptima można liczyć na fachowe podejście i chęć dostosowania się do potrzeby Klienta (...) realizującą profesjonalne i skuteczne szkolenia." 

Dyrektor - Katarzyna Rudzka-Kowalska
Samodzielny Specjalista - Dorota Binasiak
Departament Zasobów Ludzkich

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

"Szkolenie pozwoliło mi pozyskać zupełnie nową wiedzę na temat czynników krytycznych skutecznej prezentacji - zmieniło mój pogląd na to, co jest najważniejsze podczas wystąpień publicznych. (...) W efekcie rozwijam swój potencjał mówcy i szefa - budując własny styl prezentowania, a nie naśladując innych."

Kierownik - Damian Jedliński
Dział Sprzedaży i Leasingu

GRUPA Interia.pl Sp. z o.o.

"Z pełnym przekonaniem będę polecała je osobom chcącym rozwijać swoje kompetencje zawodowe i interpersonalne. Nauka przez doświadczenie, wsparta starannie wyselekcjonowaną i odpowiednio przekazaną teorią sprawiła, że z każdego spotkania wyniosłam dużo przydatnej i cennej wiedzy oraz umiejętności, które chętnie i - mam nadzieje - efektywnie wykorzystuje na codzień, w swojej pracy zawodowej."

Manager ds. HR i komunikacji wewnętrznej - Agnieszka Kliber

SEWS-CABIND POLAND

"Szkolenie zostało przygotowane w sposób profesjonalny - zarówno od strony sprzętu (kamera, środki pomocnicze), jak i przygotowanych materiałów. Dzięki przeprowadzonej wcześniej ankiecie weryfikującej poziom wiedzy oraz oczekiwań, szkolenie zostało dopasowane do konkretnej grupy osób."

Dyrektor generalny - Toshihiro Matsumoto
Koordynator grupy ds. Płac - Ewa Jurzak

SGB - Gospodarczy Bank Wielkopolski S.A.

"Śmiało mogę, więc zarekomendować firmę ProOptima Sp. z o.o. wszystkim zainteresowanym i stwierdzić, że jest to profesjonalny, solidny i godny zaufania partner w zakresie organizowania profesjonalnych projektów szkoleniowych."

Joanna Piechocka
Departament Sieci i Sprzedaży

 

CEMEX

"Pragniemy zarekomendować ProOptima, jako profesjonalnego i solidnego partnera w realizacji programów szkoleniowych dla kadry menedżerskiej, szczególnie w zakresie przygotowania do wystapień publicznych, przezentowania dla różnego audytorium."

HR Planning & Development Team Coordinator - Dominika Majchrowicz

Quantum software S.A.

"Nabyta wiedza i rozwijane umiejętności mają swoje przełożenie na wyniki pracy uczestników szkolenia. Ponieważ szkolenie spełniło nasze oczekiwania, miało kontynuację dla następnej grupy.
Polecamy ProOptima Sp.z o.o. jako firmę realizującą profesjonalne i skuteczne szkolenia."

Specjalista ds. personalnych - Magdalena Jarczak
 

Carlsberg Group

"Istotnym elementem była także możliwość korzystania z wiedzy i doświadczenia ekspertów ProOptima, które wykraczały poza podstawowe ramy prowadzonego wspólnie projektu (diagnoza kultury organizacyjnej, coaching, motywacja). Współpracujące z nami osoby były zawsze otwarte na wszelkie pytania i wątpliwości, elastycznie podchodząc do realizacji powierzonego im zadania."

HR Manager - Magdalena Beśko

SKOK F.Stefczyka

"Taka pozycja na rynku zobowiązuje SKOK do systematycznego inwestowania w rozwój kadry pracowniczej. Korzystamy przy tym z najlepszych firm szkoleniowych w kraju.(...) Stwierdzamy, że zakres szkolenia był jak najbardziej właściwy i satysfakcjonujący nas, zaś wykorzystany sposób warsztatów wprowadził ciepłą i miłą atmosferę niwelującą stres i ułatwiającą przyjmowanie nowych metod pracy głosem. Pozytywne skutki szkolenia są już odczuwalne."

Starszy specjalista ds. szkoleń - Bogusława Popowicz

Sąd Apelacyjny w Gdańsku oddział w Elblągu

"Trener prowadzący zajęcia zaprezentował szeroką wiedzę oraz doświadczenie w zagadnieniach dotyczących nowoczesnej profesjonalnej obsługi Klienta. W ankietach poszkoleniowych uczestnicy pozytywnie oceniali szkolenie."
Kierownik II Oddziału Informatycznego - Małgorzata Gmińska

« 1 2 3 4 »

Najnowszy artykuł