Szkolenia

Szkolenia, które jedynie dostarczają wiedzę nie satysfakcjonują Was?
Warsztaty, które poprzez ćwiczenia i zadania uczą przez doświadczenia to za mało?
Chcesz iść dalej?

My zaczynamy zmiany tam, gdzie inni kończą.
Chcesz, by uczestnicy szkoleń ćwiczyli praktyczne umiejętności, a wracając do firmy trwale zmieniali swoje nawyki? By specjaliści pomagali wdrażać, monitorować i korygować efekty szkolenia?
Jeśli tak, czas więc na realizację szkoleń z ProOptima. Szkoleń, które trwale zmieniają postawy i zachowania uczestników. Jak to możliwe?

Realizujemy szkolenia dedykowane i indywidualne oraz projekty rozwojowe w oparciu o sprawdzoną metodykę pracy szkoleniowej. Uczestnikom szkoleń proponujemy:

  • Bogactwo ćwiczeń i zadań grupowych oraz indywidualnych. To poprzez doświadczenie  uczestnicy mają uczyć się najwięcej.
  • Dyskusje, filmy, demonstracje i mini wykłady. Dzięki nim uzupełniamy i systematyzujemy wiedzę, koncentrując się na jej praktycznym wymiarze.
  • Symulacje i odgrywanie ról wzbogacone videotreningiem. Dopiero trening daje szansę przećwiczyć złożone umiejętności i zweryfikować użyteczność poznanej wiedzy, technik, narzędzi.
  • Mechanizm budowania odpowiedzialności za własny rozwój u uczestników szkoleń. Uczestnicy budują własne Action Plany. Dzięki nim stają się autorami zmiany, a swój wysiłek po szkoleniu koncentrują na zmianie na wybranym obszarze. Zmieniając wszystko na raz nie zmieniamy nic. Pomagamy zatem uczestnikom wybrać optymalny obszar do zmiany - indywidualną dźwignię rozwoju.
  • Wsparcie na krytycznym etapie, czyli podczas wdrożenia w pracy i życiu, ćwiczonych umiejętności i wykorzystaniu wiedzy w praktyce. Właśnie na tym etapie współpracy idziemy dalej niż inne firmy szkoleniowe. Monitorujemy wykonanie zadań wdrożeniowych, wspieramy każdego z uczestników indywidualnie, pomagamy przełożonym działów HR doprowadzić do skonsumowania zainicjowanej szkoleniem zmiany zachowań i postaw.

Certyfikat SUS 2.0Certyfikat jest gwarancją, że legitymująca się nim firma oferuje najwyższej jakości usługi szkoleniowo-doradcze.
 
Najnowszy artykuł