Chcesz wywierać silniej wpływ podczas wystąpień?

Większość prezentacji w polskich firmach i instytucjach jest przeładowana informacjami, nieciekawa w formie, wręcz nudna.

Na drugim biegunie znajdują się te, które są zbyt efekciarskie lub takie, które co prawda są przemyślane w formie i treści, ale zachowanie zestresowanego prowadzącego wręcz uniemożliwia ich odbiór. Tego typu wystąpienia dla odbiorców są katorgą a dla prowadzącego męką. Być może i dla Ciebie?

Gay Kawasaki - Guru w sprawach prezentacji - twierdzi że 95% prezentacji jest beznadziejnych. To dobra wiadomość. Oznacza to, że Twoja prezentacja może szybko stać się niezwykła i bardzo dobrze wyróżnić się na tle tych słabych. Oczywiście samo tak się nie stanie. Konieczny jest pewien wysiłek, który jednak wróci do Ciebie z nawiązką.

Wiedza na temat tego, jak prowadzić prezentacje inaczej, nie jest powszechna, ale też nie jest nie do zdobycia. Wiele książek i artykułów może wskazać Ci właściwą drogę. Jednak od wiedzy co i jak zrobić do faktycznej zmiany zachowań, do rozwoju umiejętności daleka droga. Wymaga to przemyślanych ćwiczeń w specjalnych, bezpiecznych warunkach. Zapewniają je szkolenia.

Zarówno wiedzę, jak i umiejętności możesz zdobyć podczas szkolenia lub indywidualnych konsultacji.
Szkolenia indywidualne                                                                                                                                  
Najnowszy artykuł