Trener - Magdalena Moll-Musiał

Magdalena Moll-Musiał

Wykształcenie:

Ukończyła psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz podyplomowe Europejskie Studia Managerskie na Uniwersytecie Ekonomicznym. Jest certyfikowanym Trenerem Biznesu i absolwentką licznych szkoleń z dziedziny rekrutacji.
W styczniu 2014 została wpisana do bazy doradców CSR Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP).

Specjalizacja:

Prowadzi projekty szkoleniowe z zakresu rekrutacji oparte na metodach, które z sukcesami są stosowane przez najbardziej efektywnych rekrutów oraz dostarcza usługi rekrutacyjne.

Doświadczenie:

Jako psycholog, trener biznesu, dziennikarka i podróżniczka, realizuje swój autorski pomysł na życie. Wszystkie te aktywności dostarczają sobie wzajemnie treści i inspiracji, dzięki czemu działa ona nieszablonowo, z pełnym zaangażowaniem i pasją.

Początkowo szkoliła wyłącznie z zakresu rekrutacji, a później, dzięki licznym podróżom, rozpoczęła również szkolenia międzykulturowe. Zawodowo zbliżyła się również do organizacji pozarządowych, tworząc dla nich atrakcyjne modele współpracy z biznesem oparte na obustronnych korzyściach. Z czasem zaczęła doradzać również firmom jak prowadzić swoją działalność w sposób społecznie odpowiedzialny.
 
Zdobyła bogate doświadczenie w branży rekrutacyjnej, świadcząc usługi takim firmom, jak: Nokia R&D w Berlinie, Capgemini Poland, Ericsson UK, BP, Citibank Handlowy SA, NumberFour, SoundCloud. Przez rok była wolontariuszką w Cochabambie, w Boliwii. Po powrocie, w 2010 roku, zdecydowała się pracować jako trener, gdyż ten zawód umożliwił jej stosunkowo systematyczne dalekie podróże.

Szkolenia:

Ekspert rekrutacji

Warsztat dla osób odpowiedzialnych za rekrutacje

Menedżer jako rekruter

Pytam, Poznaję, Przewiduję, Zyskuję – warsztaty prowadzenia rozmów rekrutacyjnyc…

Najnowszy artykuł