Trener - Agnieszka Jelonkiewicz

Agnieszka Jelonkiewicz

Wykształcenie:

Trener, konsultant ds. wizerunku, historyk sztuki. Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych. Swojej sztuki uczyła się od ekspertów zrzeszonych w „Międzynarodowym Stowarzyszeniu Konsultantów Wizerunku” (Association of Image Consultants International – AICI). Posiada certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant) uprawniający ją do prowadzenia szkoleń.

Specjalizacja:

Trenerka i konsultantka. Od 14 lat pracuje jako konsultantka wizerunku. Współpracuje z agencjami PR i instytutami szkoleniowymi, udzielając indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu.

Doświadczenie:

Na co dzień współpracuje z agencjami PR i instytutami szkoleniowymi, udzielając indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Realizuje także szkolenia medialne, w czasie których skupia się na przygotowaniu wizerunku medialnego ekspertów i rzeczników prasowych. Prowadzi również zajęcia dydaktyczne dla studentów i słuchaczy szkół policealnych, uczestniczy w projektach skierowanych do dzieci i młodzieży z domów dziecka oraz młodzieży niepełnosprawnej. Pracuje przy sesjach zdjęciowych – przygotowuje modeli,  doradza uczestniczkom konkursów piękności (wybory Miss Polonia, Miss World).
Wypowiada się jako ekspert z historii mody, komentuje aktualne trendy, jest autorką kilkudziesięciu publikacji w pismach branżowych i portalach internetowych, bywa gościem mediów. Jako prelegentka występowała m.in. na konferencjach poświeconych marketingowi politycznemu, opowiadając o roli kreowania wizerunku publicznego w życiu politycznym.

Jej główną specjalnością są projekty szkoleniowe, które koncentrują się wokół kreowania wizerunku biznesowego i etykiety w biznesie. Stworzyła programy szkoleniowe, które  uczą jak dbać o dobrą prezencję pracowników firm, co bezpośrednio wpływa na ich lepsze kontakty z Klientami i zwiększa efektywność pracy.

Realizowała projekty szkoleniowe dla firm m.in. z sektora: finansowego, prawnego, usług i doradztwa, energetycznego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, telekomunikacyjnego, poligraficznego, odzieżowego, kosmetycznego, oświatowego i kulturalnego, organizacji rządowych i pozarządowych. Prowadzi szkolenia dla zarządu, naczelnego kierownictwa  i głównych ekspertów firm, w tym instytucji finansowych takich, jak banki, towarzystwa ubezpieczeniowe (m.in. NBP, Credit Agricole, PKO TFI, KIR, BIG InfoMonitor, Powszechne Towarzystwo Emerytalne, Pramerica Financial, Generali) oraz ministerstwa (MSZ, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego).

Szkolenia:

Elegancki wizerunek

Warsztaty praktyczne

Savior-vivre w biznesie

Warsztaty praktyczne

Najnowszy artykuł