Trener - Dorota Nawalaniec

Dorota Nawalaniec

Wykształcenie:

Psycholog – magister psychologii Uniwersytetu Opolskiego. Trener Biznesu i Doradców Personalnych z certyfikatem szkoły Elżbiety Sołtys przy Pracowni Psychologicznej w Krakowie. Coach – absolwentka studiów podyplomowych „Coaching w biznesie” przy Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. prof. Józefa Tischnera w Krakowie. Uzyskała Certyfikat Metody „Podejście Zorientowane na Rozwiązania” SFA – Intralogos Psycholodzy w Krakowie. Ukończyła szkolenie „Praca z ciałem w zdrowieniu i osobistej przemianie” w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej. Ukończyła: „ROZVIYAK” Szkoła Trenerów i Coachów Organizacji” w Krakowie. Członek Stowarzyszenia Trenerów Międzykulturowych SIETAR.

Specjalizacja:

Specjalizuje się w pracy opartej o wartości, inteligencję emocjonalną, rozwój asertywności oraz szeroko rozumianą komunikację interpersonalną. Skupia się na budowaniu w uczestnikach postawy odpowiedzialności oraz świadomości własnych działań i przekonań.
 

Doświadczenie:

Pracuje zarówno w obszarze biznesowym, jak również na uczelniach wyższych (m.in. SWPS we Wrocławiu, WSE im. Ks, J. Tischnera). Prowadzi autorskie projekty za granicą. Jest członkiem Międzykulturowego Stowarzyszenia SIETAR Polska, w ramach którego koordynuje m.in. projekt „Train The Trainer”, a także prowadzi warsztaty wrażliwości międzykulturowej. Pracuje z menedżerami zarówno podczas zajęć grupowych jak również indywidualnie. Szkoli kolejne pokolenia trenerów w Polsce i za granicą.

Realizowała projekty m.in. dla: Sieci Hoteli SPA Dr Irena Eris, Lufthansa Brno, PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., PKP Cargo S.A., BZ WBK Banku Zachodniego we Wrocławiu, SWPS we Wrocławiu, Uniwersytetu Opolskiego, Pracowni Psychologicznej w Krakowie, Jugend Forum Młodych oraz  EFS-OHP w Opolu, Urzędów Miasta województwa śląskiego, Laboratory & CO z Warszawy, Decathlon Polska, Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży, Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej w Katowicach, Cracovian International Consultans, Niepublicznej Placówki Doskonalenia Nauczycieli w Katowicach, Małopolskiego Oddziału  NFZ w Krakowie, MARS Polska, AUCHAN Polska, Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. prof. J.Tischnera w Krakowie.

Szkolenia:

Nowa jakość komunikacji

Szkolenie podstawowe

Nowo awansowany menedżer

Jak stanąć na mocnym gruncie po awansie?

Trening asertywności

Zdecydowanie, ale z szacunkiem.

Inteligencja emocjonalna

Jak zarządzać emocjami u siebie i innych?

Więcej szkoleń
Najnowszy artykuł