Trener - Sylwia Rogala-Marciniak

Sylwia Rogala-Marciniak

Wykształcenie:

Certyfikowany trener biznesu, Erickson International Certified Coach. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Krakowie, Szkoły Trenerów SKiTZ Matrik oraz akredytowanego przy ICF programu „Art and Science of Coaching” Erickson College International. Swoje umiejętności zawodowe doskonaliła uczestnicząc m.in. w programach CoachWise Coaching Essentials™, Transforming CommunicationFamily Coaching  - Erickson College International. Aktualnie rozwija się na kursie trenerskim MBSR (Maindfulness Based Stress Reduction) organizowanym przez Institute for Mindfulness-Based Approaches.

Specjalizacja:

Coach i trenerka. Prowadzi sesje rozwojowe, coachingi biznesowe, team-coachingi. Doradza firmom w zakresie kształtowania polityki personalnej, projektuje programy analizy potrzeb i diagnozy kultury organizacyjnej.

Doświadczenie:

W branży szkoleniowej od 2006 roku. Doświadczenie w biznesie zdobyła pracując w agencjach marketingowych i reklamowych oraz w firmie edukacyjnej na stanowisku kierowniczym. Od początku kariery aktywnie prowadzi warsztaty i szkolenia, początkowo sprzedażowe i marketingowe, obecnie specjalizuje się w treningach i coachingu menedżerskim. Ma na swoim koncie ponad 2500 godzin na sali szkoleniowej, 1200 wyszkolonych osób na stanowiskach kierowniczych, 500 na stanowiskach handlowych, 250 godzin coachingów rozwojowych, menedżerskich, operacyjnych.

Jest również wykładowcą na studiach podyplomowych z zakresu ZZL oraz PR przy Uniwersytecie Łódzkim. Jako Opiekun Merytoryczny Podyplomowego Studium Coachingu i Mentoringu Organizacyjnego oraz Life-Coachingu na UŁ jest odpowiedzialna za zawartość merytoryczną i jakość programu oraz dobór kadry trenerskiej. Jako Superwizor i Mentor Coach CoachingSteps™ prowadzi również programy szkoleniowe, sesje superwizowane i sesje mentor coachingu oraz pracuje nad nowymi produktami na potrzeby coachów, liderów i organizacji. Publikuje w czasopismach specjalistycznych, jest także współautorem publikacji „Coaching. Zbiór narzędzi wspierania rozwoju" (Wolters Kluwer 2012).

Realizowała projekty doradcze i szkoleniowe m.in. dla: Centralwings, Comarch, Novol, Aegon, Johnson&Johnson, PZU SA, Philips Lighting Poland, MARS Polska, Cooper-Standard Automotive, Nokia Siemens Networks, Indesit Company, PKO BP, AVIO Aviation Group, BWI Poland Technologies Sp. z o.o., SWM Poland Sp. z o.o., Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, CBS Butler, Ceramiki Paradyż, Poczty Polskiej S.A., PKP Energetyka.

Szkolenia:

Leadership - Jak być liderem?

Przywództwo skoncentrowane na rezultatach.

Radzenie sobie ze stresem

Przejmij kontrolę nad swoim myśleniem i zachowaniem z pomocą Racjonalnej Terapii…

Utrzymuj work-life balance

Jak radzić sobie ze stresem w pracy by być produktywnym?

Nowo awansowany menedżer

Jak stanąć na mocnym gruncie po awansie?

Kolorowa komunikacja (DISC/Insights)

Jak doskonalić sposób komunikacji i współpracy dzięki znajomości typologii różni…

Mindfulness dla Biznesu

Program redukcji stresu w oparciu o uważność.

Więcej szkoleń
Najnowszy artykuł