Trener - Michał Faron

Michał Faron

Wykształcenie:

Od 14 lat trener i doradca, od 6 lat coach business i life coachingu. Ukończył Executive MBA – UEK, Stockholm University. Otrzymał dyplom trenerski - Stowarzyszenie Trenerów i Konsultantów „Matrik” (w trakcie certyfikacji EDEXCEL) oraz certyfikaty trenera - Wszechnica UJ (EQF 5); Erickson College (Vancuver). Ukończył program coachingu: „The Art and Science of Coaching” (w trakcie certyfikacji ICF).

Specjalizacja:

Trener i coach. Specjalizuje się w obszarze przywództwa, zarządzania zespołami, projektami, zmianą oraz coachingu indywidualnego i zespołowego.

Doświadczenie:

Pracował na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich w firmach doradztwa personalnego i przetwarzania wysokich technologii. Tworzył programy rozwojowe, marketingowe, przygotowywał strategie personalne i wprowadzał systemy jakości. W ramach projektu rozwoju kompetencji trenerskich prowadził zajęcia w Szkole Trenerów Wszechnicy UJ.

W pracy wykorzystuje wiedzę i umiejętności z zakresu: psychodynamiki, kreatywności, psychodramy, gier i symulacji, studium przypadku, pracy pytaniami i metafory. W ramach coach business i life coaching pracuje z wykorzystaniem autorskiej koncepcji niedyrektywnego narracyjnego coachingu. Audytor ISO: 9001:2000. Rozpoczęty I stopień psychodramy – Polski Instytut Psychodramy w Krakowie. Udział w dwóch programach psychodynamiki grup „Making the Difference” – Magnum Opus (Londyn). Kurs impostacji głosu i ruchu scenicznego. Aktywnie bierze udział w konferencjach i spotkaniach trenerskich.

Projekty szkoleniowe prowadził m.in. dla: Henkel, Auchan, Leroy-Merlin, Orange, Google, PGE, Orlen, Citi Bank, Cemex, Tauron.

Szkolenia prowadzi w języku polskim i angielskim.

Szkolenia:

Leadership - Jak być liderem?

Przywództwo skoncentrowane na rezultatach.

Negocjacje w praktyce menedżera

Jak negocjować ze współpracownikami i kontrahentami?

Teambuilding - Ku synergii zespołu

Czy grupa ludzi, która nie ufa sobie może osiągnąć ponadprzeciętne rezultaty?

Zarządzanie projektami

Jak zwiększyć efektywność funkcjonowania Firmy poprzez usprawnienie zarządzania…

Więcej szkoleń
Najnowszy artykuł