Trener - Michał Faron

Michał Faron

Wykształcenie:

Od 14 lat trener i doradca, od 6 lat coach business i life coachingu. Ukończył Executive MBA – UEK, Stockholm University. Otrzymał dyplom trenerski - Stowarzyszenie Trenerów i Konsultantów „Matrik” (w trakcie certyfikacji EDEXCEL) oraz certyfikaty trenera - Wszechnica UJ (EQF 5); Erickson College (Vancuver). Ukończył program coachingu: „The Art and Science of Coaching” (w trakcie certyfikacji ICF).

Specjalizacja:

Trener i coach. Specjalizuje się w obszarze przywództwa, zarządzania zespołami, projektami, zmianą oraz coachingu indywidualnego i zespołowego.

Doświadczenie:

Pracował na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich w firmach doradztwa personalnego i przetwarzania wysokich technologii. Tworzył programy rozwojowe, marketingowe, przygotowywał strategie personalne i wprowadzał systemy jakości. W ramach projektu rozwoju kompetencji trenerskich prowadził zajęcia w Szkole Trenerów Wszechnicy UJ.

W pracy wykorzystuje wiedzę i umiejętności z zakresu: psychodynamiki, kreatywności, psychodramy, gier i symulacji, studium przypadku, pracy pytaniami i metafory. W ramach coach business i life coaching pracuje z wykorzystaniem autorskiej koncepcji niedyrektywnego narracyjnego coachingu. Audytor ISO: 9001:2000. Rozpoczęty I stopień psychodramy – Polski Instytut Psychodramy w Krakowie. Udział w dwóch programach psychodynamiki grup „Making the Difference” – Magnum Opus (Londyn). Kurs impostacji głosu i ruchu scenicznego. Aktywnie bierze udział w konferencjach i spotkaniach trenerskich.

Projekty szkoleniowe prowadził m.in. dla: Henkel, Auchan, Leroy-Merlin, Orange, Google, PGE, Orlen, Citi Bank, Cemex, Tauron.

Szkolenia prowadzi w języku polskim i angielskim.

Szkolenia:

Leadership - Jak być liderem?

Przywództwo skoncentrowane na rezultatach.

Negocjacje w praktyce menedżera

Jak negocjować ze współpracownikami i kontrahentami?

Teambuilding - Ku synergii zespołu

Czy grupa ludzi, która nie ufa sobie może osiągnąć ponadprzeciętne rezultaty?

Zarządzanie projektami

Jak zwiększyć efektywność funkcjonowania Firmy poprzez usprawnienie zarządzania…

Zdyscyplinuj swoje myślenie

Doskonalenie kompetencji analitycznych. Jak analizować głębiej i wyciągać trafne…

Więcej szkoleń
Najnowszy artykuł