Trener - Dorota Major

Dorota Major

Wykształcenie:

Absolwentka WSB - National Louis University (Wydział przedsiębiorczości i zarządzania) oraz prestiżowych studiów MBA (Strategia korporacji i polityka przemysłowa) organizowanych przez holenderską uczelnię Maastricht School of Management i WSB - National Louis University. Jest akredytowanym kierownikiem projektów PRINCE2® Practitioner, posiada także certyfikat Kierownika Projektów Unijnych wydany przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie.

Specjalizacja:

Doświadczony konsultant biznesowy, trener i kierownik projektów. Prowadzi zaawansowane szkolenia z zakresu zarządzania projektami

Doświadczenie:

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując kilkanaście lat w branżach: informatycznej, turystycznej, budowlanej, telekomunikacyjnej i konsultingowo-szkoleniowej. Będąc kierownikiem różnych działów: operacyjnego, marketingu i sprzedaży, jak również wieloletnim kierownikiem projektów i członkiem zespołów projektowych oraz prezesem zarządu bardzo dobrze zna i rozumie specyfikę zarządzania ludźmi, organizacją i projektami. W trakcie realizacji projektów międzynarodowych współpracowała z instytucjami naukowymi, ośrodkami badawczymi, urzędami państwowymi i sektorem prywatnym w Polsce, Europie i Stanach Zjednoczonych poznając zasady komunikacji i współpracy międzynarodowej w praktyce.
 
Od kilku lat prowadzi konsultacje i szkolenia dla różnych branż i klientów między innymi dla: MAN Truck, Rossmann, Poch S.A., Enion SA, EDF, Lubelskie Centrum Consultingu, Ministerstwo Obrony Narodowej, Związek Lustracyjny Spółdzielni Polskich, Biprostal, Ekocentrum, WUP, Art of Finance, EnMS Polska, Trawena SA. Wykładowca i prelegent na uczelniach m.in. Politechnika Krakowska, AGH, UE, Wyższa Szkoła Europejska w Krakowie. 

Szkolenia prowadzi w języku polskim i angielskim.

Szkolenia:

Zarządzanie projektami

Jak zwiększyć efektywność funkcjonowania Firmy poprzez usprawnienie zarządzania…

Najnowszy artykuł