Trener - Marek Romanowicz

Marek Romanowicz

Wykształcenie:

Dr nauk ekonomicznych w zakresie zarządzania (Uniwersytet Łódzki). Certyfikowany kierownik projektów – Prince2 Practitioner. Absolwent „Małopolskiej szkoły trenerów organizacji” (dla zaawansowanych trenerów), oraz „Szkoły trenerów”, prowadzonej przez Śląską Fundację „Gniazdo”. Posiada Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania w zakresie treningu, uczenia się i rozwoju, wydany przez Edexcel i SKiTZ „MATRIK”. 

Specjalizacja:

Specjalizuje się w doskonaleniu szeroko rozumianych umiejętności menadżerskich, zarządzaniu projektami, zarządzaniu czasem, budowaniu zespołu (w tym szkolenia typu outdoor), indywidualnych szkoleniach dla menadżerów.

Doświadczenie:

Prowadzeniem szkoleń zajmuje się od 2001r, szkoli głównie kadry kierownicze różnego szczebla. Ma ponad 6800 zrealizowanych godzin w postaci szkoleń i warsztatów. W swojej pracy koncentruje się na praktycznej stronie przekazywanej wiedzy i rozwijanych umiejętności. Zawsze dokładnie rozpoznaje potrzeby grupy i rzetelnie przygotowuje się do warsztatów.

Wcześniejsza kariera zawodowa obejmowała 4,5 roku pracy w dwóch dużych międzynarodowych koncernach: ABB i Daewoo (na stanowisku kierowniczym),

Kierował projektami szkoleniowymi (współfinansowanymi ze środków EU), jako kierownik organizacyjny i kierownik merytoryczny min.: dla pracowników składów budowlanych PSB (PM Doradztwo Gospodarcze), oraz dla firmy MiniMal sp. z o.o.

Jako trener pracował dla takich organizacji jak: PKN Orlen S.A., Makro Cash and Carry Polska S.A., Eldorado S.A., Żagiel S.A., Cersanit I Sp. z o.o., Real Sp. z o.o. i S-ka, Elektrownia Bełchatów S.A., Resta S.A., Stokrotka Sp. z o.o., Commercial Union Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A., Clear Channel Sp. z o.o., Alma Market, MiniMAL Sp. z o.o., SKOK Stefczyka, Grupa PSB, Asseco S.A., Warta Glass Group, Campol. Sp. z o.o., Intersnack Sp. z o.o., Bahlsen Sweet, Nitroerg S.A., Cadbury (Kraft Foods), Tauron Ciepło, Urząd Miasta i Gminy Wieliczka, MAN Sp. z o.o., RR Donnelley, State Street, Capgemini, Kolporter S.A., Telewizja NC+, SCA Hygiene, Ericpol Sp z o.o., BZ WBK.

W wolnym czasie miłośnik podróży i wypraw w wysokie góry. Ma za sobą dziewięć wyjazdów w Himalaje i Karakorum i dwa zdobyte 6000 czniki.

Szkolenia prowadzi w języku polskim i angielskim.

Szkolenia:

Teambuilding - Ku synergii zespołu

Czy grupa ludzi, która nie ufa sobie może osiągnąć ponadprzeciętne rezultaty?

Zarządzanie projektami

Jak zwiększyć efektywność funkcjonowania Firmy poprzez usprawnienie zarządzania…

Zarządzanie sobą w czasie

Bądź produktywny, dzięki Narzędziom Efektywności

Najnowszy artykuł