Trener - Sylwia Myszka-Szyszka

Sylwia Myszka-Szyszka

Wykształcenie:

Ukończyła między innymi: Psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, Psychologię na Julius Maximilians Universität w Niemczech, roczną szkołę trenerów w Chartered Institute of Personnel and Development w Wielkiej Brytanii oraz kurs coachingu w ujęciu systemowym w Austrii.

Specjalizacja:

Facylitatorka, trenerka biznesu i umiejętności społecznych. Specjalizuje się w pracy z dużymi grupami (30 – 300 i więcej osób), wykorzystującej partycypacyjne metody: Open Space Technology, World Cafe, Appreciative Inquiry i in.

Doświadczenie:

Wykorzystuje autorskie ćwiczenia i metody pracy. Łączy dobry warsztat trenerski z praktycznym doświadczeniem, zarówno uczestników, jak i własnym. W pracy korzysta z doświadczeń zdobytych za granicą, w małych firmach, sektorze publicznym i wielkich korporacjach. To zróżnicowanie pozwala jej patrzeć na sytuacje, z którymi zmagają się klienci z różnych perspektyw i pomagać im w wypracowaniu najlepszych dla nich rozwiązań. Szkoli po polsku, angielsku i niemiecku.
Fascynuje ją psychologia pozytywna i wierzy, że większość ludzi nie potrzebuje rozwiązania podanego na tacy, a jedynie pomocy w odkryciu swojego potencjału i iskry, by ich zainspirować do działania. Uczestnicy oceniają ją jako osobę energiczną, kreatywną i z poczuciem humoru, która potrafi zbudować atmosferę sprzyjającą aktywnemu uczestniczeniu, eksperymentowaniu i uczeniu się.

Ponadto uwielbia wszelkie formy przebywania wśród natury – zarówno te aktywne (np. wyprawy rowerowe i górskie), jak i te spokojniejsze (np. medytowanie na wydmach). Ceni sobie autentyczność, odwagę w działaniu i refleksyjność.

Szkoliła pracowników Deloitte, Pilkington, FRSE, Hitachi, Serco, CapGemini, Biura Rzecznika Praw Obywatelskich w Londynie i in.

Szkolenia prowadzi w języku polskim,
angielskim i niemieckim

Szkolenia:

Pochwal się swoją pracą

Podejście Appreciative Inquiry

Negocjacje w praktyce menedżera

Jak negocjować ze współpracownikami i kontrahentami?

Telefoniczna obsługa Klienta

Na co należy zwrócić uwagę w komunikacji telefonicznej?

Zarządzanie różnorodnością

Zarządzanie wiekiem w praktyce menedżera

Zarządzanie talentami

Rozpoznawanie i rozwój talentów w zespole i organizacji

Obsługa reklamacji

Jak zyskać lojalnego Klienta podczas obsługi reklamacji?

Wyróżniająca obsługa Klienta

Szkolenie zaawansowane

Open Space Technology

Jak facylitować duże grupy?

Więcej szkoleń
Najnowszy artykuł