Trener - Kinga Bujalska

Kinga Bujalska

Wykształcenie:

Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej w Warszawie – psycholog społeczny.

Specjalizacja:

Ekspert w zakresie kreatywności i kreatywnego wdrażania zmian w organizacji, w budowaniu kultury innowacyjności oraz zarządzaniu wiedzą. Facylitatorka Open Space Technology. Psycholog społeczny, menedżer praktyk, trenerka, coach i konsultantka procesów HR.
 

Doświadczenie:

Przez prawie 10 lat pracowała jako trener i menedżer zespołu trenerów wewnętrznych w renomowanym wydawnictwie branżowym Wolters Kluwer S.A.
W Wolters Kluwer zajmowała się rozwojem trenerów, menedżerów oraz wszystkich kanałów sprzedaży. Uczestniczyła także w projektach talent development, systemy motywacyjne, zarządzanie wiedzą i komunikacją oraz wdrażaniem innowacji i zmian w strukturach wydawnictwa.

W tym czasie przeszła różne szkolenia wewnętrzne w ramach programów rozwoju talentów, szkolenia menedżerskie, kursy trenerskie, kursy coachingowe, praca z mentorem w coachingu, trening interpersonalny, warsztaty z innowacyjności w organizacji, tworzenie narzędzi marketingowych, warsztaty z wystąpień publicznych.

Poza pracą etatową od wielu lat prowadzi także szkolenia dla specjalistów z różnych branż, w obszarach: kreatywność w organizacji, kreatywne wdrożenie zmiany, sprzedaż i obsługa klienta, rozwój osobisty, rozwój kompetencji przywódczych u liderów projektów oraz menedżerów.

Praktykuje także innowacyjną technikę Open Space Technology – metodę facylitacji i aktywizacji dla dużych grup.
Aktywnie działa jako wiceprezes zarządu i realizuje różne projekty w stowarzyszeniu „Narzędziownia”, integrującym środowiska trenerów, coachów i HR.

Doskonale łączy wiedzę psychologa społecznego oraz umiejętności trenerskie z prawie 16-to letnim doświadczeniem zawodowym.

Projekty szkoleniowe i konsultingowe prowadzone m.in. dla:
Wolters Kluwer S.A., Imperial Tobacco, NSA, NIK, NBP, Pracuj w Logistyce.pl oraz wiele firm z branży TSL, Procter & Gamble, PwC Polska, Deloitte Sp. z o.o., NBP, Provident, wiodąca korporacja z branży ubezpieczeniowej, Katolicki Uniwersytet Lubelski, HR Standard.pl.
 

Szkolenia:

Bądź kreatywny, przełam schemat

Warsztat technik kreatywnych i kształtowania postawy twórczej w zespole

Open Space Technology

Jak facylitować duże grupy?

Praktyczna akademia kreatywnego działania

Jak stosować kreatywne techniki w praktyce?

Menedżer - mistrz kreatywności

Myśl nieschematycznie i rozwiązuj problemy

Train the Trainers

Train the Trainers Cykl szkoleń dla trenerów

Więcej szkoleń
Najnowszy artykuł