Uważam, że Ela jako trenerka jest świetna i jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. ‘Zarządzanie’ energią grupy na przestrzeni 8h trwania szkolenia było wg mnie bardzo dobre. Dzięki regularnym przerwom oraz ćwiczeniom z ciałem, mogłam się lepiej skupić na teorii i dyskusji. Poza tym ogrom doświadczenia biznesowego, a jak się uczyć, to tylko od najlepszych! Ela, bardzo dziękuję i szczerze liczę, że będę miała jeszcze kiedyś okazję z Tobą współpracować. 🙂 Tematyka szkolenia jest dla każdego, kto pracuje z klientem w dzisiejszym świecie, praca nad emocjami i zapanowaniem nad stresem jest bardzo ważna “Szkolenie “Customer Experience (CX) w praktyce obsługi Klienta” dla zespołów Obsługi Klienta zrobiło furorę! Bardzo dziękujemy za tak profesjonalne, a zarazem pełne pozytywnej energii merytoryczne szkolenie.”
Zobacz podobne wpisy
Polecam i daję 10/10 za profesjonalizm i indywidualne podeście do tematu rozwoju liderów. Doświadczenie z poprzednich warsztatów, w których uczestniczyłem skłoniło mnie do wyboru ponownie
więcejPolecam i daję 10/10 za profesjonalizm i indywidualne podeście do tematu rozwoju liderów.
Doświadczenie z poprzednich warsztatów, w których uczestniczyłem skłoniło mnie do wyboru ponownie ProOptima!
Udział w Akademii Menedżera oceniam bardzo pozytywnie. Doceniam również formę warsztatową prowadzenia programu oraz odpowiednie, czasem trudne case study do przeanalizowania, rozwiązania.
Czy polecę firmę? TAK! – Daję 10 – za profesjonalizm, za komunikatywność, za doświadczonych reprezentantów. Wybrałam firmę ze względu na renomę, to w jaki sposób
więcejCzy polecę firmę? TAK! – Daję 10 – za profesjonalizm, za komunikatywność, za doświadczonych reprezentantów.
Wybrałam firmę ze względu na renomę, to w jaki sposób prezentują się m.in w Social mediach – są autentyczni. Mam zamiar stworzyć w swojej firmie kolejną okazję do naszej współpracy 🙂