Referencje

UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń - szkolenia z prezentacji i wystąpień publicznych - referencje dla ProOptima

"Szkolenie pozwoliło mi pozyskać zupełnie nową wiedzę na temat czynników krytycznych skutecznej prezentacji - zmieniło mój pogląd na to, co jest najważniejsze podczas wystąpień publicznych. (...) W efekcie rozwijam swój potencjał mówcy i szefa - budując własny styl prezentowania, a nie naśladując innych."

Kierownik - Damian Jedliński
Dział Sprzedaży i Leasingu

Creaton Polska/EBM/ETEX - szkolenia z zakresu prezentacji i wystąpień publicznych - referencja dla ProOptima

"Opinie po zakończeniu szkolenia, wyrażane przez jego uczestników, były bardzo pozytywne. Wszyscy uczestnicy polecają szkolenie z prezentacji realizowane przez trenera, Pana Tomasza Krasa, jako warsztat dostarczający sprawdzonej wiedzy i podnoszący znacząco kompetencje istotne dla przygotowania, a potem prowadzenia wartościowych i skutecznych prezentacji."

Dyrektor Sprzedaży - Maciej Domański

Interia.pl - cykl szkoleń - referencja wieloletniej współpracy

"Z pełnym przekonaniem będę polecała je osobom chcącym rozwijać swoje kompetencje zawodowe i interpersonalne. Nauka przez doświadczenie, wsparta starannie wyselekcjonowaną i odpowiednio przekazaną teorią sprawiła, że z każdego spotkania wyniosłam dużo przydatnej i cennej wiedzy oraz umiejętności, które chętnie i - mam nadzieje - efektywnie wykorzystuje na co dzień, w swojej pracy zawodowej."

Manager ds. HR i komunikacji wewnętrznej - Agnieszka Kliber

Semahead - referencja wieloletniej współpracy

"Każdemu menedżerowi polecam szkolenie “Menedżer Coachem” prowadzone przez krakowską firmę szkoleniową ProOptima prowadzoną przez Tomasza Krasa. To już kolejne szkolenie ProOptimy, w którym uczestniczyłem. Uwielbiam, gdy trener potrafi tak pracować z grupą, aby każdy wyszedł ze szkolenia zainspirowany i zmotywowany do wprowadzania zmian. Po dwóch dniach miałem mnóstwo wskazówek do rozwoju zawodowego i osobistego. A zmiany i owoce szkolenia u siebie i w zespole mam przyjemność już obserwować.

Kornel Dulęba – Dyrektor Semahead Interia.pl

CEMEX - wieloletnia współpraca w zakresie szkoleń z efektywności osobistej

"Pragniemy zarekomendować ProOptima, jako profesjonalnego i solidnego partnera w realizacji programów szkoleniowych dla kadry menedżerskiej, szczególnie w zakresie przygotowania do wystąpień publicznych, prezentowania dla różnego audytorium".

HR Planning & Development Team Coordinator - Dominika Majchrowicz

SEWS CABIND - referencja dla ProOptima

"Szkolenie zostało przygotowane w sposób profesjonalny - zarówno od strony sprzętu (kamera, środki pomocnicze), jak i przygotowanych materiałów. Dzięki przeprowadzonej wcześniej ankiecie weryfikującej poziom wiedzy oraz oczekiwań, szkolenie zostało dopasowane do konkretnej grupy osób."

Dyrektor generalny - Toshihiro Matsumoto
Koordynator grupy ds. Płac - Ewa Jurzak

Quantum Software - szkolenia z efektywności osobistej - referencje dla proOptima

"Nabyta wiedza i rozwijane umiejętności mają swoje przełożenie na wyniki pracy uczestników szkolenia. Ponieważ szkolenie spełniło nasze oczekiwania, miało kontynuację dla następnej grupy.
Polecamy ProOptima Sp.z o.o. jako firmę realizującą profesjonalne i skuteczne szkolenia."

Specjalista ds. personalnych - Magdalena Jarczak

SKOK F.Stefczyka - szkolenie z emisji głosu i autoprezentacji - referencje dla ProOptima

"Taka pozycja na rynku zobowiązuje SKOK do systematycznego inwestowania w rozwój kadry pracowniczej. Korzystamy przy tym z najlepszych firm szkoleniowych w kraju.(...) Stwierdzamy, że zakres szkolenia był jak najbardziej właściwy i satysfakcjonujący nas, zaś wykorzystany sposób warsztatów wprowadził ciepłą i miłą atmosferę niwelującą stres i ułatwiającą przyjmowanie nowych metod pracy głosem. Pozytywne skutki szkolenia są już odczuwalne."

Starszy specjalista ds. szkoleń - Bogusława Popowicz

Deloitte Doradztwo Podatkowe - szkolenie z zakresu obsługi klienta - referencje ProOptima

"Polecam Pro Optima Sp. z o.o. jako firmę realizującą profesjonalne i skuteczne szkolenia o charakterze warsztatowym, dopasowane do specyfiki i potrzeb firmy zlecającej szkolenie."

Koordynator Projektu - Magda Sternal

EFL - Europejski Fundusz Leasingowy - referencje dla ProOptima

"Wartość merytoryczna oraz organizacja tych warsztatów zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestników spotkania. Udział w zajęciach pozwolił im spojrzeć na wyzwania z innej perspektywy, nabyć motywację do polepszania współpracy wskroś organizacji oraz stosować różne techniki kreatywne w codziennej pracy. Warsztaty przygotowane przez Panią Kingę Bujalską przeprowadzone zostały profesjonalnie z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi, dzięki którym nasi pracownicy pogłębili swoją wiedzę w zakresie rozwiązywania problemów. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Trenerem, a także firmą ProOptima".

Dyrektor Departamentu Polityki HR - Joanna Sosnowska