Sprzedaż i negocjacje

Skorzystaj z dedykowanych szkoleń sprzedażowych i szkoleń negocjacyjnych dla sił sprzedaży: handlowców i sprzedawców. Wybierz szkolenie dostosowane do Twoich aktualnych potrzeb:

Szkolenia sprzedażowe i szkolenia techniki sprzedaży są najbardziej poszukiwanymi szkoleniami. Tymczasem, w dobie marketingu relacyjnego i sprzedaży relacyjnej, nie tyle liczy się doprowadzenie do zawarcia kontraktu handlowego z pomocą technik sprzedaży, co zbudowanie długotrwałej relacji, wręcz więzi z Klientem. Bywa, że to właśnie technika sprzedaży jest zgubna. Współcześni Klienci są coraz bardziej świadomi. Są odporni na proste techniki sprzedaży. Ich stosowanie często grozi nie tylko nieskutecznością, ale wręcz utratą dobrego wizerunku.

Szkolenia sprzedażowe

Potrzebne są nowe kompetencje sprzedażowe i negocjacyjne. Klienci nadal uwielbiają kupować, ale nie chcą, by im sprzedawano! Czy Wasi handlowcy są na to gotowi? Rozwiń nowe umiejętności z trenerami ProOptima!

Rozwijamy umiejętności: budowania długotrwałych relacji z Klientem, sprzedaży doradczej i inteligentnego posługiwania się technikami sprzedaży, obsługi posprzedażowej, radzenia sobie z trudnym Klientem, negocjacji, prezentacji handlowych, prowadzenia rozmów handlowych przez telefon.

Prowadzimy szkolenia z technik sprzedaży, szkolenia sprzedażowe dla początkujacych handlwowców, szkolenia zaawansowane ze sprzedaży dla handlowców, coaching sprzedaży dla doświadczonych handlowców, szkolenia z prezentacji handlowej, szkolenia z negocjacji, szkolenia z negocjacji handlowych, szkolenia negocjacje, szkolenia sprzedaż bezpośrednia, szkolenia sprzedaż b2b.