Prezentacje i wystąpienia publiczne

Skorzystaj ze szkoleń dedykowanych z prezentacji przygotowanych z myślą o skutecznych wystąpieniach i prezentacjach:

Współczesna komunikacja w biznesie oparta jest na prezentacjach i publicznym przekonywaniu innych do naszych racji. Tymczasem 95% prezentacji jest beznadziejnych – tak twierdzi guru prezentacji - Gay Kawasaki. W większości prezentujący umieją wyświetlać slajdy, ale w swych prezentacjach posługują się intuicją, wspieraną nawykami czy utartymi firmowymi zwyczajami. To za mało, by wywierać pożądany wpływ.

By skutecznie przekonywać, warto doskonalić umiejętności występowania publicznego. Zdecyduj się na współpracę z ProOptimą, której Klienci aktualnie prowadzą wyróżniające się i skuteczne prezentacje.

Szkolenia prezentacja i wystapienia publiczne

Doskonal umiejętności komunikacji podczas szkoleń z prezentacji, szkoleń z wystąpień publicznych. Szkolenia z prezentacji dostarczają wiedzy i pozwalają rozwinąć umiejętności prezentowania własnych pomysłów, prezentowania ideii, przekonywania odbiorców prezentacji do swoich racji.

Rozwijamy umiejętności: przygotowania prezentacji, prowadzenia wystąpienia, angażowania odbiorców, wywierania wpływu, radzenia sobie ze stresem i emocjami ekspozycji, doskonalimy emisję głosu.

Prowadzimy szkolenia z opracowywania prezentacji, szkolenia z prowadzenia prezentacji, szkolimy z wystąpień publicznych, szkolenia prezentacje w biznesie, szkolenia prezentacje publiczne. Prowadzimy warsztaty wystąpienia publiczne i trening wystąpień publicznych.

Pozwalamy odpowiedzieć na pytanie: jak być mówcą w biznesie? jak przekonywać zespoły? jak przekonywać swoich szefów, przekonywać potencjalnych Klientów? Pozwalamy poznać tajniki przemawiania i tajniki prezentacji. Pomagamy stać się profesjonalnym mówcą.

Prowadzimy także coaching wystąpienia publiczne, szkolenie z prezentacji. Skorzystaj z naszych propozycji: wystąpienia publiczne szkolenia, wystąpienia publiczne w biznesie, wystąpienia publiczne warsztaty.

Od 2008 roku realizujemy szkolenia z prezentacji i wystąpień publicznych. Podczas warsztatów z prezentacji doskonalimy sztukę wywierania wpływu, prezentowania idei czy produktów. Doskonalimy umiejętności komunikacji podczas szkoleń z prezentacji, wystąpień publicznych, zarówno w formie dedykowanych szkoleń, jak i otwartych warsztatów dla pracowników z rożnych firm i instytucji.

Szkolenia z prezentacji mają różną formę: szkolenia grupowego z prezentacji, szkolenia dedykowanego z prezentacji, szkolenia indywidualnego z prezentacji. Skorzystaj z dogodnego dla Ciebie szkolenia.