Spinko. Cykl kilkunastu szkoleń dla menedżerów i zespołów pracowników

Spinko jest producentem wysokiej jakości odlewów ciśnieniowych ze stopów aluminium oraz precyzyjnej obróbki odlewów aluminiowych i żeliwnych przeznaczonych dla przemysłu motoryzacyjnego. Co zrealizowaliśmy? Jakie szkolenia

Xtitanium and steel parts rF3apbR4o.jpg.pagespeed.ic . l OBru1 I

Spinko jest producentem wysokiej jakości odlewów ciśnieniowych ze stopów aluminium oraz precyzyjnej obróbki odlewów aluminiowych i żeliwnych przeznaczonych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Co zrealizowaliśmy? Jakie szkolenia dla zespołu menedżerskiego firmy?

Współpraca z firmą SPINKO rozpoczęła się niewinnie od uczestnictwa jednego z menedżerów w naszym szkoleniu „Menedżer coachem”. Szkolenie to zainicjowało coroczne cykle szkoleniowe, które realizowaliśmy dla kolejnych grup pracowników – sukcesywnie wraz z rozwojem firmy.

Przez 4 lata zrealizowaliśmy szkolenia dla wielu menedżerów: liniowych brygadzistów, kierowników zmian, dyrektorów oraz dziesiątków ekspertów firmowych. Rozwijaliśmy umiejętności: asertywnej komunikacji i postawy, współpracy i komunikacji w zespole. Osoby zarządzające zespołami przeszły cykl szkoleń doskonalących kompetencje menedżerskie: bycia świadomym szefem, delegowania, egzekwowania, prowadzenia trudnych rozmów, motywowania, podejmowania decyzji. Zespoły eksperckie pod okiem naszych trenerów doskonaliły umiejętności współpracy i komunikacji, asertywności, negocjacji, zarządzania czasem i własną aktywnością.
Wszystkie szkolenia odbywały się na terenie firmy w specjalnych przeznaczonych do tego salach szkoleniowych. Ciekawym był fakt, że niektóre z tych szkoleń rozpoczynały się o godzinie 6:30. Tak wcześnie rozpoczynających swą edukację uczestników szkoleń nie mieliśmy nigdy wcześniej i nigdy później.

Opinie uczestników

„Szkolenia, w których brałem udział były bardzo przydatne w wykonywaniu zawodowych obowiązków. Pomogło mi rozszerzyć horyzonty obserwacji, a także usprawnić moją pracę i komunikację z innymi”
„Na szkoleniu dominowała praktyka zamiast teorii, co było dla mnie ogromnym plusem. Po przeprowadzeniu ćwiczeń wyniki były dokładnie omawiane. Polegało to na tym, że naszym zadaniem, jako uczestników, było samodzielne dochodzenie do wniosków. Dzięki temu łatwiej było dostrzec pewne zależności”

Zobacz referencje od Spinko dla ProOptima