Comarch. Cykl szkoleń z zakresu wystąpień publicznych, prezentacji oraz projekt rozwojowy

COMARCH, globalny producent oprogramowania, jedna z najbardziej znanych polskich marek na świecie, rekomenduje realizację szkoleń i projektów rozwojowych doskonalących kompetencje miękkie z ProOptima Sp. z

Graphicstock city scape and network connection concept B PlP6sDxil

COMARCH, globalny producent oprogramowania, jedna z najbardziej znanych polskich marek na świecie, rekomenduje realizację szkoleń i projektów rozwojowych doskonalących kompetencje miękkie z ProOptima Sp. z o.o.

ProOptima zrealizowała z sukcesem ambitne projekty: procesy rozwojowe na przestrzeni ostatnich dwóch lat od listopada 2014 – grudnia 2015.

Wyróżnikami metod pracy ProOptima jest koncentracja na wprowadzeniu zmiany
w zachowaniach uczestników projektu
. Takiemu celowi był podporządkowany proces: diagnozy potrzeb rozwojowych kilku grup uczestników, realizacja cykli szkoleń warsztatowych i szkoleń indywidualnych oraz praca wdrożeniowa wśród uczestników. W projekt zaangażowano także kadrę menedżerską uczestników, której to dostarczono narzędzia umożliwiające monitorowanie
i wspieranie zmiany w zachowaniach wśród uczestników.

Pracę z ProOptima i trenerem Tomkiem Krasem polecają uczestnicy. Dowodem na jakość szkoleń jest wskaźnik NPS (Net Promoter Score) – wśród uczestników szkoleń, który wynosi aż 74.

 

Dlaczego uczestnicy tak bardzo polecają taki projekt rozwojowy? Ponieważ szkolenia:

  • Pokazują nowy sposób patrzenia na wystąpienia publiczne – wyjście od potrzeb słuchaczy a także pokazuje nowy sposób patrzenia na prezentacje – jako na narzędzie wywierania wpływu. (Maciej Sałata)

  • Koncentrują się na doświadczeniu, a nie pojedynczych trikach.

  • Odsłaniają podstawowe błędy których nie jest się świadomym. (Marcin Stefaniak)

  • To praktyczne szkolenie, 100% szkolenia można zastosować w pracy. (Agnieszka Zbroszyk)

  • Bardzo to kompleksowe, praktyczne szkolenie, które pozwala w sprzyjającej atmosferze ocenić swoje silne i słabe strony. Jest wyczerpujące, bardzo konkretne, dobrze zrównoważone są części teoretyczna i praktyczna, sposób przekazania informacji bardzo przystępny, trener nawiązuje dobre relacje z uczestnikami. (Marta Półtorak-Chmielowiec)

  • Bardzo profesjonalne, w pełni zgodne z moimi oczekiwaniami. (Jarosław Zając)

  • Bo jako jedno z pierwszych przekonało mnie, że przedstawiona teoria ma sens w praktyce. (Wojciech Banaszewski)

  • Warsztaty pozwoliły zweryfikować nasze dotychczasowe formy prezentowania. Konstruktywny i celu feedback. (Paulina Powązka)

  • Konkrety, praktyczne porady, celne sugestie zmian. Świetny wykładowca, bardzo dobrze przedstawił problemy i jak sobie z nimi radzić.

  • Dlatego, że proponowane rozwiązania prowadzą faktycznie do zmiany. (Małgorzata Kisza)

 

Branża IT to ciągła zmiana. Działając w tej materii od lat, wiemy, że sukces tkwi nieustannym pogłębianiu wiedzy i zdobywaniu nowych umiejętności. Jako partnera w tym procesie rekomendujemy ProOptima Sp. z o.o.

Zobacz referencje od Wojciecha Czerepaka z Comarch dla ProOptima

 Comarch-referencje-dla-ProOptima