Europejski Fundusz Leasingowy. Cyklicznie szkolenia z zakresu kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów

Europejski Fundusz Leasingowy to prężna instytucja finansowa z 28-letnim doświadczeniem, kadrą najwyższej klasy specjalistów i wyspecjalizowanym zapleczem infrastrukturalnym. Od początku istnienia firma jest liderem w

Xefl.jpg.pagespeed.ic .vt CPLTjRh

Europejski Fundusz Leasingowy to prężna instytucja finansowa z 28-letnim doświadczeniem, kadrą najwyższej klasy specjalistów i wyspecjalizowanym zapleczem infrastrukturalnym. Od początku istnienia firma jest liderem w branży i aktywnie uczestniczy w rozwoju rodzimej przedsiębiorczości.

Co zrealizowaliśmy, jakie szkolenia dla EFL – Europejskiego Funduszu Leasingowego?

Duże firmy o ogólnopolskim zasięgu zatrudniają setki osób, których kompetencje determinują sukces firmy. EFL szukał partnera szkoleniowego, który rozumiejąc wyzwania ich biznesu, zaprojektuje szereg szkoleń doskonalących kompetencje kreatywnego rozwiązywania problemów i wyzwań. Jako partnera wybrano ProOptimę.
Każdorazowo, realizowane przez kolejne lata szkolenie, było poprzedzone diagnozą potrzeb on-line oraz pre-workiem.
Grupa trenerów – ekspertów w zakresie rozwoju kreatywności – realizowała szkolenia o charakterze warsztatowym. Specjalnie zaprojektowana formuła sekwencji ćwiczeń wprowadzanych przez trenera rozwijała składowe umiejętności.

Doskonalenie kreatywności odbywało się zarówno w różnorodnych podgrupach oraz podczas indywidualnych ćwiczeń. Finalnie, dwudniowa formuła doprowadziła do znacznego zwiększenia potencjału kreatywności zarówno poszczególnych osób, jak i całych grup. Szkolenia z kreatywności należą do bardzo wdzięcznych. Są prowadzone z wykorzystaniem niekonwencjonalnych metod i narzędzi, a także bogate w barwne i atrakcyjne wizualnie narzędzia. Takie szkolenia są chętnie polecane jako ciekawe, wciągające, nieszablonowe. Takie też opinie miały szkolenia realizowane przez nas w EFL.

Opinie uczestników szkoleń dla EFL – Europejskiego Funduszu Leasingowego

„Wyjaśnia po co nam kreatywność i pokazuje sposoby pobudzania kreatywności. Jest dobre merytorycznie i przydatne. Bardzo interaktywne i intensywne, zawierało dialog i rozmowę, a nie same prezentacje”
„Ciekawe szkolenie. Coś nowego, świetnie zorganizowane, miły prowadzący. Dużo ćwiczeń praktycznych i samodzielnego myślenia. Szkolenie ułatwia wyjście poza utarte schematy myślowe, pomaga uaktywnić możliwości, którymi ktoś dysponuje. Dzięki niemu nabiera się odwagi, otwiera umysł i naprawdę staje się kreatywnym”

Dlaczego uczestnicy polecają szkolenie z kreatywności?

  • Wyjaśnia po co nam kreatywność. Jest dobre, przydatne i jest energia cały czas. Jest dobre merytorycznie
  • Można je wykorzystać w praktyce. Nabierasz odwagi, otwiera umysł, wychodzisz i „jesteś kreatywny”
  • Było ciekawe, przydatna wiedza. Ciekawa forma prowadzenia warsztatów
  • To szkolenie ułatwia wyjście poza utarte schematy myślowe, pomaga uaktywnić możliwości, którymi ktoś dysponuje – otwiera nowe możliwości
  • Samo szkolenie było różnorodne i kreatywne!
  • Ciekawe, coś nowego, świetnie zorganizowane, miły prowadzący
  • Super prowadzący. Dużo ćwiczeń i samodzielnego myślenia
  • Bardzo interaktywne i intensywne, dialog i rozmowa a nie same prezentacje
  • Pokazanie sposobów pobudzania kreatywności

Zobacz referencję dla ProOptima od EFL w temacie szkoleń z kreatywności o rozwiązywania problemów

EFL-referencje-kreatywnosc dla ProOptima