Europejski Fundusz Leasingowy. Cyklicznie szkolenia z zakresu kreatywności i umiejętności rozwiązywania problemów

Europejski Fundusz Leasingowy to prężna instytucja finansowa z 28-letnim doświadczeniem, kadrą najwyższej klasy specjalistów i wyspecjalizowanym zapleczem infrastrukturalnym. Od początku istnienia firma jest liderem w

Europejski Fundusz Leasingowy to prężna instytucja finansowa z 28-letnim doświadczeniem, kadrą najwyższej klasy specjalistów i wyspecjalizowanym zapleczem infrastrukturalnym. Od początku istnienia firma jest liderem w branży i aktywnie uczestniczy w rozwoju rodzimej przedsiębiorczości.

Co zrealizowaliśmy?

Duże firmy o ogólnopolskim zasięgu zatrudniają setki osób, których kompetencje determinują sukces firmy. EFL szukał partnera szkoleniowego, który rozumiejąc wyzwania ich biznesu, zaprojektuje szereg szkoleń doskonalących kompetencje kreatywnego rozwiązywania problemów i wyzwań. Jako partnera wybrano ProOptimę. Każdorazowo, realizowane przez kolejne lata szkolenie, było poprzedzone diagnozą potrzeb on-line oraz pre-workiem. Grupa trenerów – ekspertów w zakresie rozwoju kreatywności – realizowała szkolenia o charakterze warsztatowym. Specjalnie zaprojektowana formuła sekwencji ćwiczeń wprowadzanych przez trenera rozwijała składowe umiejętności.

Doskonalenie kreatywności odbywało się zarówno w różnorodnych podgrupach oraz podczas indywidualnych ćwiczeń. Finalnie, dwudniowa formuła doprowadziła do znacznego zwiększenia potencjału kreatywności zarówno poszczególnych osób, jak i całych grup. Szkolenia z kreatywności należą do bardzo wdzięcznych. Są prowadzone z wykorzystaniem niekonwencjonalnych metod i narzędzi, a także bogate w barwne i atrakcyjne wizualnie narzędzia. Takie szkolenia są chętnie polecane jako ciekawe, wciągające, nieszablonowe. Takie też opinie miały szkolenia realizowane przez nas w EFL.

Opinie uczestników

„Wyjaśnia po co nam kreatywność i pokazuje sposoby pobudzania kreatywności. Jest dobre merytorycznie i przydatne. Bardzo interaktywne i intensywne, zawierało dialog i rozmowę, a nie same prezentacje”
„Ciekawe szkolenie. Coś nowego, świetnie zorganizowane, miły prowadzący. Dużo ćwiczeń praktycznych i samodzielnego myślenia. Szkolenie ułatwia wyjście poza utarte schematy myślowe, pomaga uaktywnić możliwości, którymi ktoś dysponuje. Dzięki niemu nabiera się odwagi, otwiera umysł i naprawdę staje się kreatywnym”