Pega. Stała współpraca szkoleniowa doskonaląca kompetencje miękkie.

Pegasystems to producent oprogramowania wspierający wiodące przedsiębiorstwa na świecie strategicznymi aplikacjami biznesowymi dla sprzedaży, marketingu i usług. Co zrealizowaliśmy współpracując z PEGĄ – jakie szkolenia?

Xgraphicstock hipster man in checked shirt wearing virtual reality goggles reaching out studio shot on black background H 8E0NBzZ.png.pagespeed.ic .QdULCutZOw

Pegasystems to producent oprogramowania wspierający wiodące przedsiębiorstwa na świecie strategicznymi aplikacjami biznesowymi dla sprzedaży, marketingu i usług.

Co zrealizowaliśmy współpracując z PEGĄ – jakie szkolenia?

Współpraca z PEGA rozpoczęła się prawie 7 lat temu, kiedy pierwsi pracownicy (teraz już menedżerowie) uczestniczyli w szkoleniach z komunikacji. Potem byli kolejni i kolejni. W ciągu naszej wieloletniej współpracy zrealizowaliśmy kilkanaście szkoleń, z których najwięcej dotyczyło: rozwoju kompetencji, komunikacji, prezentacji i wystąpień publicznych.

Każde szkolenie dla grup pracowników realizowane w kolejnych latach poprzedzone było diagnozą potrzeb. Wydawać by się mogło, że znajomość firmy zwalnia nas z obowiązku rozpoznawania potrzeb uczestników, ale nie jest możliwe przygotowanie dobrego, skrojonego na miarę szkolenia bez „zdjęcia miary”. Ankiety przed szkoleniowe, rozmowy z przełożonymi i samymi uczestnikami pozwoliły nam przygotować szkolenia. Ich zakres, narzędzia, ćwiczenia oraz treść odpowiadające wyzwaniom, z jakimi mierzyli się uczestnicy danej grupy.
Dzięki zaangażowaniu trenerów w proponowane na sali szkoleniowej aktywności uczestnicy nabywali niezbędną wiedzę. Zaraz po tym, mogli ją wdrożyć w opracowywane wystąpienia i prezentacje, które następnie wygłaszali przed grupą. Wskazówki i informacje zwrotne pomagały im zmieniać niewłaściwe nawyki. Utrwalać te, które determinują sukces w przygotowywaniu i prowadzeniu prezentacji oraz wystąpień.

Opinie uczestników szkoleń zrealizowanych dla pracowników PEGA

„Szkolenie pozwala zwrócić uwagę na ważne aspekty prezentacji. Uczy, jak radzić sobie ze stresem w trakcie wystąpień publicznych. Przełamuje własny strach i ułatwia wyjście poza własną strefę komfortu. Nabyta wiedza jest przydatna w codziennej pracy”
„Świetnie spędziłem czas i bardzo dużo wyniosłem ze szkolenia. Było dobrze prowadzone, w krótkim czasie pozwoliło nabyć cenną wiedzę. Prowadzący był przyjazny i w klarowny sposób przekazywał proste i skuteczne rady, które następnie wspólnie ćwiczyliśmy”

NPS dla szkoleń z prezentacji wyniósł 78

Czy uczestnicy polecają szkolenie swoim współpracownikom? Dlaczego?

 • Świetnie spędziłem czas, bardzo dużo z niego wyniosłem. Pozwala przełamywać własny strach i strefę komfortu w sferze wystąpień publicznych. Dużo cennych wskazówek jak przygotowywać się do wystąpień publicznych i sprzedawania swoich idei na forum
 • Czuję, że dużo się nauczyłem i zyskałem. Bardzo dużo konkretnych narzędzi. Było warte swojej ceny. Dobrze prowadzone, w krótkim czasie pozwala na przyswojenie materiału w ciekawy sposób
 • Merytoryczne, ciekawe, przydatne. Prowadzący jest przyjazny, w jasny, klarowny sposób podaje proste i skuteczne rady, które ćwiczymy w trakcie szkolenia – szkolenie uczy, że prezentacja to nie tylko treść, dużo ważniejsze jest odpowiednie przygotowanie
 • Trener przekazał olbrzymią dawkę wiedzy w bardzo przystępny sposób i zmienił moje postrzeganie prezentacji.
 • Ułatwia zwrócić uwagę na rzeczy których normalnie nie zauważamy i je poprawić. Przydatne nie tylko w pracy ale w każdym dialogu.
 • Uważam, że szkolenie to przyda się każdemu informatykowi. Jesteśmy z natury nieśmiali i zamknięci w sobie, powinniśmy nas tym pracować.
 • Wpłynie ono pozytywnie na umiejętności komunikacyjne nie tylko w tym zawodowym, ale i prywatnym.
 • Zauważyłem dużo rzeczy, których nie widziałem, potrzebowałbym dużo czasu do dotarcia a do tego kompetentny prowadzący, ciekawe materiały.
 • Kompetentny trener, dobre ćwiczenia praktyczne – dał dużo konkretnych rad.
 • Profesjonalny trener, praktyczne zestawienie prezentowanych treści.
 • Sposoby przygotowania dobrej prezentacji – w pigułce. Atmosfera ok, można wyjść ze strefy komfortu.
 • Nauka sztuki prezentacji jest trudna i czasochłonna. Prowadzący Marcin bardzo dobrze przekazywał treści, pogodnie i z sensem.
 • Wartościowe informacje dla ludzi, którzy prowadzą prezentacje.
 • Pomaga uporządkować wiedzę, nabrać pewności siebie i daje informacje, do których ciężko dotrzeć samemu.