Sews Cabind. Szkolenie z przygotowywania prezentacji i wystąpień publicznych

Sews Cabind Poland jest firmą z branży motoryzacyjnej, należy do japońskiego koncernu Sumitomo Electric Group. Działalność Sews Cabind Poland skupia się na produkcji wiązek elektrycznych

XLE.Industrial.industry.for .VB .man .works .46.jpg.pagespeed.ic .7D9QDxC0Xl

Sews Cabind poleca ProOptima

Sews Cabind Poland jest firmą z branży motoryzacyjnej, należy do japońskiego koncernu Sumitomo Electric Group. Działalność Sews Cabind Poland skupia się na produkcji wiązek elektrycznych dla samochodów osobowych, ciężarówek, pojazdów przemysłowych, oprzyrządowania rolniczego oraz konstrukcyjnego.

Co zrealizowaliśmy dla firmy Sews?

Firmy produkcyjne nieustanie potrzebują sprawnego przepływu informacji. Część tych informacji posiadają specjaliści i menedżerowie, którzy podczas spotkań firmowych prowadząc prezentacje przekazują je innym. To właśnie Ci specjaliści i menedżerowie firmy Sews Cabind skorzystali z wiedzy i doświadczeń trenerów ProOptima. Szkolenie szyte na miarę poprzedziły: badania potrzeb szkoleniowych oraz zadanie przedszkoleniowe, jakim było przygotowanie prezentacji w Power Point na zadany temat. Takie zadanie przedwdrożeniowe pozwoliło skoncentrować się na dostarczaniu potrzebnej wiedzy, a także na ćwiczeniach samego wystąpienia. Ta aktywna forma szkolenia z prezentacji została wysoko oceniona przez uczestników i przez zespół HR.

Opinie uczestników

„Prowadzący to ekspert komunikujący się doskonale z grupą, posiadający wybitne umiejętności uczenia. Ma dobry kontakt z grupą, nie ucieka przed trudnymi pytaniami. Szkolenie było profesjonalnie wykonane, konkretne przykłady, dużo ćwiczeń praktycznych”

„Wiedza uzyskana na tym szkoleniu pozwala lepiej sobie radzić ze stresem oraz lepiej przygotowywać się do prezentacji. Udział w szkoleniu to dobry sposób na odświeżenie posiadanych już umiejętności oraz pozyskanie nowych”

Zobacz referencje dla ProOptima


Referencje-dla-Pro-Optima-od-Sews-Cabind-Prezentacja-i-wsytapienia-publiczne.j