UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń. Szkolenia z prezentacji i wystąpień publicznych

UNIQA jest jednym z największych ubezpieczycieli w Polsce. Posiada szeroką ofertę ubezpieczeń indywidualnych oraz dla firm. Co zrealizowaliśmy dla lidera rynku ubezpieczeń? Każda firma potrzebuje

XIMG 7861 2161.jpg.pagespeed.ic .ePcVtIwh5k

UNIQA jest jednym z największych ubezpieczycieli w Polsce. Posiada szeroką ofertę ubezpieczeń indywidualnych oraz dla firm.

Co zrealizowaliśmy dla lidera rynku ubezpieczeń?

Każda firma potrzebuje w sposób przekonujący prezentować swoje rozwiązania, produkty czy usługi. Wiarygodność nadawcy informacji (menedżera, agenta) ma szczególne znaczenie w przypadku usługa finansowych i ubezpieczeniowych. Krytyczna staje się umiejętność przygotowania dobrych prezentacji, a następnie właściwa autoprezentacja. Taka z dbałością o wiele szczegółów oraz przekonująca do swoich idei.

Uniqa to firma, w której najpierw pojedynczy menedżerowie uczestniczyli w szkoleniu otwartym. Potem zdecydowali się oni na realizację indywidualnych programów rozwojowych w obrębie kompetencji komunikacji na forum. Aż wreszcie grupa menedżerów wzięła udział w szkoleniu dedykowanym – szytym na miarę.

W efekcie współpracy specjaliści i menedżerowie zwiększyli znaczącą swoją wiedzę oraz nauczyli się przygotowywać, a także prowadzić prezentacje i wystąpienia publiczne.

Zobacz referencje do UNIQA

Referencje dla Pro Optima od Uniqa Dział Sprzedaży - Leasingu Prezentacja i wystąpienia publiczne