CEMEX. Wieloletnia współpraca w zakresie szkoleń z efektywności osobistej

Cemex to globalna firma zajmująca się produkcją materiałów budowlanych. CEMEX Polska należy do krajowej czołówki producentów cementu, betonu towarowego i kruszyw. Korzystając z doświadczeń, wiedzy

Concrete being poured in condo construction St8TapNo

Cemex to globalna firma zajmująca się produkcją materiałów budowlanych. CEMEX Polska należy do krajowej czołówki producentów cementu, betonu towarowego i kruszyw. Korzystając z doświadczeń, wiedzy i kapitału międzynarodowego koncernu, CEMEX Polska stosuje międzynarodowe uznane standardy produkcji i zarządzania dostarczając na rynek polski materiały budowlane najwyższej jakości.

Co zrealizowaliśmy dla lidera rynku cementu, kruszyw w Polsce?

Od 2011 roku współpracujemy z firmą CEMEX, dostarczając różnorodnych szkoleń i projektów rozwojowych dla menedżerów, zespołów pracowników oraz talentów firmy. Przez kilka ostatnich lat zrealizowaliśmy m.in.: szkolenia z przygotowywania i prowadzenia prezentacji, emisji głosu, szkolenia z autoprezentacji, szkolenia z wystąpień publicznych, szkolenia z komunikacji, z zakresu Savoir Vivre oraz szkolenia ze sprzedaży i negocjacji. Łącznie przeszkoliliśmy setki osób z kilkunastu grup. Nasze szkolenia miały charakter warsztatowy. Były nasycone ćwiczeniami i zadaniami praktycznymi, które nie tylko budowały świadomość czy dostarczały wiedzy, ale co najważniejsze – pozwalały rozwijać kompetencje i zmieniać zachowania uczestników. Dowodem na skuteczność naszych działań były zamawiane corocznie kolejne szkolenia, które zrealizowaliśmy zarówno dla Dywizji Cementu jak i Kruszyw.

Czy uczestnicy szkoleń nas polecają? Opinie uczestników szkoleń realizowanych dla CEMEX

„Na szkoleniu poznałem nowe techniki i metody, które będę mógł praktycznie wykorzystać w mojej pracy. Zajęcia były dobrze zorganizowane, merytorycznie wysoki poziom, kompetentny trener. Szkolenie było bardzo pouczające i przydatne w sprzedawaniu siebie i swoich pomysłów w ciekawy sposób”
Szkolenie trafiło w 100% w nasze potrzeby i spełniło oczekiwania. Miało ciekawą formę, pozwoliło uczestnikom na ocenę swoich słabych i mocnych stron, dało konstruktywne informacje zwrotne w celu doskonalenia. Dzięki niemu można uwierzyć we własne możliwości”

„Polecam szkolenie z prezentacji bo jest praktyczne (kamera, analiza, techniki). Wnikliwość analizy przez prowadzącego jest najkorzystniejsza strona prowadzącego. Bardzo jest przydatne w rozwoju umiejętności prezentacji.

Praktyczne podejście. Możliwość szybkiego wdrażania w praktyce.”

„Szczególnie przydatne w swojej pracy była analiza filmu video, pozycja prezentera, struktura prezentacji, historie oraz model 5 kroków Arystotelesa.

Polecam szkolenie, przede wszystkim ze względu na praktyczne wskazówki dot. prezentacji i indywidualne podejście trenera do każdego z uczestników.