Lider

Tomasz Kras z ProOptima – sprzedaje myślenie, zmianę, konsekwencję i samoświadomość – to bezcenne.

więcej

Pan Tomasz nie jest sprzedawcą szkoleń i trenerem…

Sprzedaje myślenie, zmianę, konsekwencję i samoświadomość – to bezcenne.

Uczestnikami warsztatów była grupa naszych kierowników produkcji, którzy podjęli się swojej roli stosunkowo niedawno. Na co dzień zarządzają oni zespołami liczącymi od kilku do kilkudziesięciu osób.  (…) W pracy z uczestnikami Pan Tomek Kras był niezwykle uważny i skoncentrowany na potrzebach poszczególnych uczestników. Poprzez zadawane pytania „zmuszał” do konfrontowania się  z własnym wyobrażeniem siebie jako lidera, pomagał budować świadomość kompetencji jak i braku kompetencji. Poprzez selektywne ćwiczenia i zdania umożliwiał mierzenie się  z własnymi ograniczeniami, eksperymentowanie i ćwiczenie zachowań komunikacyjnych krytycznych dla bycia skutecznym liderem. Zaangażowanie, troska i rzetelność trenera pozwalały grupie bardziej swobodnie angażować się w zaplanowane aktywności warsztatu, w tym również te wymagające sporej odwagi w obszarze pracy uczestników ze swoimi emocjami. Trener potrafił zbudować bardzo indywidualne podejście do każdego z uczestników warsztatu.

Natalia Marciniec z Vesuvius poleca Tomasza Krasa i ProOptima

Vesuvius

Natalia Marciniec HR Manager w Vesuvius

Natalia Marciniec z Vesuvius poleca Tomasza Krasa i ProOptima

Vesuvius

Natalia Marciniec HR Manager w Vesuvius

Rekomendujemy ProOptima, jako profesjonalnego i solidnego partnera w realizacji programów szkoleniowych dla kadry menedżerskiej

więcej

Pragniemy zarekomendować ProOptima, jako profesjonalnego i solidnego partnera w realizacji programów szkoleniowych dla kadry menedżerskiej, szczególnie w zakresie przygotowania do wystąpień publicznych, prezentowania dla różnego audytorium.

HR Planning & Development Team Coordinator – Dominika Majchrowicz

CEMEX

Dominika Majchrowicz HR Planning & Development Team Coordinator CEMEX

CEMEX

Dominika Majchrowicz HR Planning & Development Team Coordinator CEMEX

Z pełnym przekonaniem będę polecała je osobom chcącym rozwijać swoje kompetencje zawodowe i interpersonalne

więcej

Dziękuję firmie szkoleniowej ProOptima za możliwość uczestniczenia w dwóch organizowanych przez nią szkoleniach: „Ekspert rekrutacji” oraz „Menedżer Coachem”. Z pełnym przekonaniem będę polecała je osobom chcącym rozwijać swoje kompetencje zawodowe i interpersonalne. Nauka przez doświadczenie, wsparta starannie wyselekcjonowaną i odpowiednio przekazaną teorią sprawiła, że z każdego spotkania wyniosłam dużo przydatnej i cennej wiedzy oraz umiejętności, które chętnie i – mam nadzieje – efektywnie wykorzystuje na co dzień, w swojej pracy zawodowej. Godne pochwały są predyspozycje oraz umiejętności trenerów, których cechuje nie tylko profesjonalizm, ale przede wszystkim pasja (…).

 

Interia.pl

Agnieszka Kliber Manager ds. HR i komunikacji wewnętrznej Interia.pl

Interia.pl

Agnieszka Kliber Manager ds. HR i komunikacji wewnętrznej Interia.pl

Każdemu menedżerowi polecam szkolenie “Menedżer Coachem” prowadzone przez krakowską firmę szkoleniową ProOptima

więcej

Każdemu menedżerowi polecam szkolenie “Menedżer Coachem” prowadzone przez krakowską firmę szkoleniową ProOptima prowadzoną przez Tomasza Krasa. To już kolejne szkolenie ProOptimy, w którym uczestniczyłem. Uwielbiam, gdy trener potrafi tak pracować z grupą, aby każdy wyszedł ze szkolenia zainspirowany i zmotywowany do wprowadzania zmian. Po dwóch dniach miałem mnóstwo wskazówek do rozwoju zawodowego i osobistego. A zmiany i owoce szkolenia u siebie i w zespole mam przyjemność już obserwować.

Kornel Dulęba – Dyrektor Semahead Interia.pl

Interia.pl 2

Kornel Dulęba – Dyrektor Semahead Interia.pl

Interia.pl 2

Kornel Dulęba – Dyrektor Semahead Interia.pl

Nabyta wiedza i rozwijane umiejętności komunikacyjne mają swoje pozytywne przełożenie na wyniki pracy uczestników szkolenia oraz wzrost satysfakcji Klienta

więcej

Szkolenia miały charakter warsztatowy, z dużą ilością ćwiczeń i symulacji rozmów z Klientami. Ich zakres został dopasowany do naszej specyfiki i wyzwań, z jakimi mierzą się pracownicy GEA Technika Cieplna w swojej codziennej pracy.

ProOptima wykazała się profesjonalizmem podczas realizacji cyklu szkoleń. Trener prowadzący zajęcia zaprezentował szeroką wiedzę oraz doświadczenie w zagadnieniach dotyczących zarządzania projektami. (…)

Nabyta wiedza i rozwijane umiejętności komunikacyjne mają swoje pozytywne przełożenie na wyniki pracy uczestników szkolenia oraz wzrost satysfakcji Klienta.

 

GEA

Agata Kicińska Kadry/HR GEA

GEA

Agata Kicińska Kadry/HR GEA

Zaangażowanie, troska i rzetelność trenera pozwalały grupie bardziej swobodnie angażować się w zaplanowane aktywności warsztatu

więcej

Pan Tomasz Kalawa, trener i coach w firmie doradczo-szkoleniowej ProOptima, prowadził dla naszej firmy dwudniowy warsztat asertywności. (…) W pracy  z uczestnikami Pan Tomek był zdecydowany i odważny, co pozwalało im sprawnie konfrontować „swoje stare nawyki” z obszarami asertywności, które chcieli w sobie rozwinąć. Zaangażowanie, troska i rzetelność trenera pozwalały grupie bardziej swobodnie angażować się w zaplanowane aktywności warsztatu, w tym również te wymagające sporej odwagi w obszarze pracy uczestników ze swoimi emocjami.

SPINKO

Blanka Guziak Specjalista ds. Kadr i Szkoleń SPINKO

SPINKO

Blanka Guziak Specjalista ds. Kadr i Szkoleń SPINKO