Prezentacje biznesowe

W projekt zaangażowana także kadrę menedżerską, której dostarczono narzędzia umożliwiające monitorowanie i wspieranie zmiany w zachowaniach wśród uczestników

więcej

ProOptima zrealizowała z sukcesem proces rozwojowy na przestrzeni ostatnich dwóch lat od listopada 2014 – grudnia 2015. Wyróżnikami metod pracy ProOptima jest koncentracja na wprowadzaniu zmiany w zachowaniach uczestników projektu. Takiemu celowi był podporządkowany proces: diagnozy potrzeb rozwojowych kilku grup uczestników, realizacja cykli szkoleń warsztatowych i szkoleń indywidualnych oraz praca wdrożeniowa wśród uczestników. W projekt zaangażowana także kadrę menedżerską, której dostarczono narzędzia umożliwiające monitorowanie i wspieranie zmiany w zachowaniach wśród uczestników. (…)

Według uczestników szkolenia: „Pokazują nowy sposób patrzenia na wystąpienia publiczne – wyjście od potrzeb słuchaczy, a także nowy sposób patrzenia na prezentacje – jako narzędzie wywierania wpływu.” (…) „To praktyczne szkolenie, 100% szkolenia można zastosować w pracy” (…) „Proponowane rozwiązania prowadzą praktycznie do zmiany”.

Branża IT to ciągła zmiana. Działając w tej materii od lat, wiemy, że sukces tkwi w nieustannym pogłębianiu wiedzy  i zdobywaniu nowych umiejętności. Jako partnera w tym procesie rekomendujemy ProOptima Sp. z o.o.

COMARCH

Wojciech Czerepak Kierownik Centrum Szkoleniowego Comarch SA

COMARCH

Wojciech Czerepak Kierownik Centrum Szkoleniowego Comarch SA

Uczestnicy szkolenia oceniali warsztaty bardzo wysoko i aktualnie stosują z sukcesem nowo poznane narzędzia

więcej

(…) przeprowadziła dla nas szkolenie z kategorii Train the Trainer. Szkolenie obejmowało praktyczne warsztaty związane z prowadzeniem szkoleń, pracą z grupą oraz wystąpieniami publicznymi. (…) Uczestnicy szkolenia oceniali warsztaty bardzo wysoko i aktualnie stosują z sukcesem nowo poznane narzędzia w swojej codziennej pracy.

 

IQVIA

Monika Popławska Trainer Coordinator IQVIA

IQVIA

Monika Popławska Trainer Coordinator IQVIA

Szkolenie zmieniło mój pogląd na to, co jest najważniejsze podczas wystąpień publicznych. (…) W efekcie rozwijam swój potencjał mówcy i szefa

więcej

Szkolenie pozwoliło mi pozyskać zupełnie nową wiedzę na temat czynników krytycznych skutecznej prezentacji – zmieniło mój pogląd na to, co jest najważniejsze podczas wystąpień publicznych. (…) W efekcie rozwijam swój potencjał mówcy i szefa – budując własny styl prezentowania, a nie naśladując innych.

Kierownik – Damian Jedliński – Dział Sprzedaży i Leasingu

Powierzając szkolenie firmie ProOptima można liczyć na fachowe podejście i chęć dostosowania się do potrzeby Klienta.

Dyrektor – Katarzyna Rudzka-Kowalska oraz Samodzielny Specjalista – Dorota Binasiak Departament Zasobów Ludzkich

Damian Jedlinski poleca ProOptima

UNIQA

Damian Jedliński - Kierownik Działu Sprzedaży i Leasingu UNIQA

Damian Jedlinski poleca ProOptima

UNIQA

Damian Jedliński - Kierownik Działu Sprzedaży i Leasingu UNIQA

Program szkolenia został dopasowany do potrzeb naszej firmy, trener w trakcie szkolenia wielokrotnie odnosił się do naszej branży i realiów, co świadczy o indywidualnym podejściu do klienta i dużym zaangażowaniu.

więcej

Firma ProOptima zorganizowała w oddziale naszej firmy w Krakowie szkolenie „Mistrzowska prezentacja”, poświęcone kształtowaniu i doskonaleniu technik prezentacyjnych. (…) Sposób prowadzenia szkolenia, przekazania wiedzy oraz kontakt trenera z grupą cechował pełen profesjonalizm i wysoki poziom merytoryczny. Trener w świetny sposób zbilansował część teoretyczną z formą warsztatów i zachęcił uczestników do aktywnego w nich udziału, co miało pozytywny wpływ na dynamikę i poziom zaangażowania.

Program szkolenia został dopasowany do potrzeb naszej firmy, trener w trakcie szkolenia wielokrotnie odnosił się do naszej branży i realiów, co świadczy o indywidualnym podejściu do klienta i dużym zaangażowaniu.

 

Autodesk – prezentacje

Ludmiła Boryło Project Manager/Scrum Master w Autodesk

Autodesk – prezentacje

Ludmiła Boryło Project Manager/Scrum Master w Autodesk

ProOptima to (…) profesjonalny, solidny i godny zaufania partner w zakresie organizowania profesjonalnych projektów szkoleniowych

więcej

Wszystkich zainteresowanych informuję i gorąco polecam szkolenie MISTRZOWSKA PREZENTACJA – Jak prowadzić prezentację, by oczarować odbiorców? (….). Szkolenie, które można powiedzieć zostało „uszyte na miarę”, zostało przygotowane w sposób profesjonalny, biorąc pod uwagę nie tylko aspekt merytorycznej wiedzy wykładowcy, ale także aspekt organizacyjny. (…)

Śmiało mogę więc zarekomendować firmę ProOptima Sp. z o.o. wszystkim zainteresowanym i stwierdzić, że jest to profesjonalny, solidny i godny zaufania partner w zakresie organizowania profesjonalnych projektów szkoleniowych.

 

SGB

Joanna Piechocka Departament Sieci i Sprzedaży SGB

SGB

Joanna Piechocka Departament Sieci i Sprzedaży SGB

Poznanie specyfiki funkcjonowania firmy w relacjach z naszymi klientami, umożliwiły przygotowanie i przeprowadzenie profesjonalnego warsztatu doskonalącego

więcej

Pogłębiona diagnoza potrzeb szkoleniowych (rozmowy z uczestnikami), poznanie specyfiki funkcjonowania firmy w relacjach z naszymi klientami, umożliwiły przygotowanie i przeprowadzenie profesjonalnego warsztatu doskonalącego umiejętności prezentacji (…)

Nabyta wiedza i rozwijane umiejętności miały swoje szybkie pozytywne przełożenie na prowadzone firmowe prezentacje i osiągane nimi rezultaty. Ponieważ szkolenie spełniło nasze oczekiwania miało kontynuacje dla następnej grupy.

Dyrektor Sprzedaży – Maciej Domański

EBM

Maciej Domański Dyrektor Sprzedaży EBM

EBM

Maciej Domański Dyrektor Sprzedaży EBM