Przywództwo i kompetencje menedżerskie

Stawaj się jeszcze lepszym menedżerem. Skorzystaj z dedykowanych szkoleń menedżerskich, które pomogą radzić sobie z wyzwaniami, przed jakimi stoisz, Szefie:

Menedżerowie podejmują strategiczne i operacyjne decyzje, ale przede wszystkim zarządzają zespołami. Od ich umiejętności zarządzania ludźmi zależy zdolność organizacji do osiągania celów. To kompetencje menedżerów decydują o tym, czy firma się rozwija, czy też ludzie odchodzą od swych szefów.

Co zyskasz dzięki szkoleniom dla menedżerów?

Menedżerom możemy pomóc w tworzeniu produktywnego środowiska pracy oraz w budowaniu konstruktywnych relacji z pracownikami. Pomagamy wzmacniać zasoby energii i kreatywności oraz dostarczamy narzędzi umożliwiających skuteczne zarządzanie ludźmi. Jakie wyzwania stoją przed menedżerami Twojej firmy? Skontaktuj się z nami już dziś.

Rozwijamy umiejętności: kierowania ludźmi, budowania zespołów, zarządzania projektami, oceniania i egzekwowania, motywowania pracowników, planowania i organizacji pracy, delegowania, leadership i przywództwa, wywierania wpływu i negocjacji oraz coachingowy styl zarządzania.

Co oferujemy w trakcie szkoleń menedżerskich?

ProOptima realizuje szkolenia menedżerskie dedykowaneszkolenia menadżerskie dla wyższej, średniej kadry kierowniczej a także szkolenie menedżerskie dla kierownikow liniowych. Nowych menedżerów uczymy jak stawać się świadomymi liderami, którzy angażują swoją energię w to, co najważniejsze dla przewodzenia małym zespołom, a przy tym budują swój autorytet i kształtują indywidualny styl zarządzania.

Doświadczonym menedżerom, poprzez coaching i zaawansowane szkolenia menedżerskie, pomagamy zweryfikować swoje postawy i nawyki w myśleniu i działaniu na bardziej produktywne. Inspirujemy ich do tego, by stali się menedżerami coachami - za którymi zespoły podążają a pracownicy angażują się w realizację nawet najambitniejszych celów. Podpowiadamy jak kształtować postawę nowoczesnego szefa, który zarządza sercami i umysłami pracowników, a nie tylko ich rękami do pracy.

Szkolenia meendżerskie Kraków, Warszawa, cała Polska